EMCI-Logo


Krom Bayrak Direği

Krom Bayrak Direği

Krom Bayrak Direği

Krom Bayrak Direği

Bayrak direği nedir? Bayrak direkleri resmi kurumlar, oteller, okullar, konsolosluklar, spor alanları gibi bölgelerde bayrakların sergilenmesi için kullanılan özel maksatlı yapılardır. Krom bayrak direği belirli uzunluktaki yapıları sebebi ile rüzgar etkisi ile yüke maruz kalmaktadırlar. Bu sebeple bayrak direklerinin dayanıklı olması gerekmektedir. Bayrak direklerinin esneyerek kırılmaması için dayanıklılık seviyesinin oldukça yüksek olmalıdır. Bayrak direği İzmir üretim firmaları arasında bulunan firmamız kaliteli bayrak direklerini uluslararası standartlara uygun üretim teknikleri ile üretmektedir. Uluslararası standartlarda üretilen direklerimiz sağlamlığı ile uzun yıllar güven ile kullanılabilmektedir. Firmamız istediğiniz uzunluktaki direkleri üreterek siz değerli müşterilerimize uluslararası standartlara uygun kalitede ürün sağlamaktadır.

Krom Bayrak Direği Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen kaliteli krom bayrak direği için standart boyutların yanı sıra talep edilen özel boyutlarda da üretim yapılabilmektedir. 10 metre bayrak direği fiyatları ve 5 metre bayrak direği fiyatları firmamız tarafından yayınlanan listelerde standart olarak görülebilmektedir. 12 metre krom bayrak direği fiyatları için yayınladığımız liste sayesinde sizlerde en kaliteli bayrak direklerini en uygun fiyatlarla alabileceğinizi fark edebilirsiniz. 4 metre bayrak direği fiyatları firmamızın kullandığı en uygun kalitede üretim teknikleri sayesinde piyasaya göre çok daha uygun olmaktadır. Çünkü firmamızın krom bayrak direği fiyatları İzmir bayrak direği fiyatları sayesinde sektöründe en çok tercih edilen firma olarak kalmıyor aynı zamanda piyasa da dengeleri belirleyen bir firma da oluyor. Dış mekan bayrak direği fiyatları ve detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Krom Paslanmaz Dış Mekan Bayrak Direği

Firmamız tarafından birçok türde bayrak direği üretilmektedir. Krom paslanmaz dış mekan bayrak direği türlerinden birisi olan demir bayrak direği kullanılan uluslararası standartlara uygun malzeme ve üretim teknikleri sayesinde sadece Türkiye’de değil yurtdışı pazarında da kendisine müşteri bulmaktadır. Çıkma bayrak direği modelleri ve duvar tipi bayrak direği modelleri için istediğiniz özel ölçülerde bayrak direği üretimi yapılabilmektedir. Ayrıca bayrak direkleri galvanizleme yöntemi ile korozyon ve aşınmaya karşı da dirençli hale getirilmektedir. Firma olarak en kaliteli üretim tekniklerini kullanmamız sayesinde birçok kurum ve kuruluş için ürettiğimiz bayrak direkleri sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Yurtdışı pazarında da önemli bir yeri olan firmamız bayrak direği üretimi konusunda ülkemizi sektörün öncüsü ülkeler arasına yazdırarak milli ekonomiye de katkı sağlamaktadır.

Krom Bayrak Direği; 4, 5, 12, 10 metre paslanmaz krom bayrak direği, demir bayrak direği, dış mekan paslanmaz bayrak direği, çıkma bayrak direği imalat ve satışı yapmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku