EMCI-Logo


Dekoratif Direk

Dekoratif Direk

Dekoratif Direk

Dekoratif Direk Çeşitleri

Dekoratif direk kullanım alanlarına göre farklı malzeme ve üretim teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Alüminyum aydınlatma direkleri, ahşap ve metal direkler olarak sıralanıp devam edebilir. Dekoratif direklerin tasarım ve şekilleri hayal gücü ile sınırlıdır. Firmamız ucuz bahçe aydınlatma direkleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üreterek sizlere kaliteli hizmetle ucuz fiyatı bir arada sunmaktadır. Dekoratif aydınlatma direkleri kataloglarımızdan seçebileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızı bize getirerek üretimlerini sağlayabilirsiniz. 

Dekoratif Direk Fiyatları

Bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları için sizlere sunduğumuz kataloglardan yararlanabilir ya da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kataloglarımız da solar bahçe aydınlatma direkleri fiyatları ile yol aydınlatma direkleri fiyatları gibi tüm dekoratif direkleri fiyatları listesi bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve özel tasarımlarınız için fiyat teklifi almak üzere firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayınız. Uygun üretim teknikleri kullanılarak yapılan üretimlerde kendi tasarımınız olan modeller sorunsuz şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.


Dekoratif Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma direği bir alan ya da bölgenin aydınlatılması maksadıyla güçlü ışıkların yüksek seviyelerden aydınlatma sağlaması amacıyla kullanılmaktadır. Örneğin yol aydınlatma direkleri gölge azaltmak ve tek seferde çok daha geniş bir alanı aydınlatmak için mümkün oldukça yüksek yapılmaktadırlar. Aydınlatma direk üreticileri olarak yol aydınlatma direk boylarının üzerinde kullanılacak ışık türüne göre belirlenmesi taraftarıyız. Çünkü kullandığınız ışık ve zeminde istediğiniz aydınlık miktarını hesaplayarak direk boyunu bulabilirsiniz. Aydınlatma firmaları bizim gibi her zaman hesap kitap peşinde koşmayabilir. Sizlere standart direkleri sunabilirler ancak siz isteklerinizi firmamıza güvenle iletebilirsiniz. Dekoratif aydınlatma direkleri imalatı yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biriside direklerin zemine sağlamlaştırılmasıdır. Bahçe aydınlatma led türü lambalar hem daha ekonomik hem de istenilen parlaklığı sağlamaktadır.


Dekoratif Kamera Direkleri

Kamera direği firmamızdan bina ve çevre güvenlik kameralarını taşıyacak ve estetik açıdan çevresine uygun sağlayabilecek dekoratif direk üretimi yapılmaktadır. Uluslararası standartlara uygun üretim tekniği ile mobese kamera direklerinde bina tesis güvenlik kamera direklerine kadar birçok farklı üretimimiz bulunmaktadır.


Dekoratif Bayrak Direkleri

Firmamız en büyük dikkatli üretimini bayrak direği üretimi konusunda yapmaktadır. Çünkü bayrak direkleri bir ülkenin namusu olan bayrakları güvenle taşımalıdır. Firma olarak bayrak direklerini tepe döner sistemli, klasik makara sistemli vs. gibi birçok farklı modelde ve uzunlukta ihtiyaca göre üretebilmektedir.

Dekoratif Direk Aydınlatma Firmaları; dekoratif aydınlatma direkleri, yol, bahçe ve alüminyum aydınlatma direkleri fiyatları sunmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku