EMCI-Logo


Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği dış mekanlarda kurulan güvenlik sistemlerinin ana iskeletidir. Kamera sisteminde kullanılan bu direkler diğer direklerden ayrılır. Bunun ana nedeni daha mukavemetli olmasıdır. Üzerlerinde kullanılan kamera ve kamera sistemleri bu mukavemetli direklerde rüzgar gibi olumsuzluklara karşı daha korunur. 3 ile 15 metre arasında Kamera direği ölçüleri bulunur. Genel olarak 152 km/saat rüzgar hızına karşı dayanıklı olan bu direkler, opsiyonel olarak sıfır salınımlı şekilde de üretilebiliyor. Değişen ebatlarına ve üretimdeki tercihlere göre Kamera direkleri fiyatları değişmektedir. Genel olarak bu direklerin ana gövdesi poligon ve dairesel şekilde olabiliyor. İmalar sonrasında ise sıcak daldırma galvaniz kaplama işlemi yapılmaktadır. Tercihe bağlı olarak bu elektrostatik toz boya ile de boyanabilir.

Kamera Direği Fiyatları

Kamera Direği iş yerinizde, evinizde ve topluma açık olan her alanda üçüncü bir göz olan güvenlik sistemlerinin sorunsuz kullanımı için tercih edilir. Bu direkler galvaniz kaplama ve fırın boyalı olarak üretilmektedir. Özellikle kullanılacak bölgenin meteorolojik ve coğrafi şartları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Kullanım alanlarına göre kamera direği fiyatları değişir. Direk modeli, uzunluk ve tasarımlarına göre farklı fiyatlarda satılırlar. Direk modelleri arasında 70*70 profil, 80*80 profil, 100*100 profil ve boru direk modellerinde 3-4-5 metre gibi uzunluklarda Kamera Direği Fiyatı belirlenir. Teknolojik özellikleri ve tasarımı da fiyat aralıklarının değişmesine neden olur.

Kamera Direği Üretimi

Kamera Direği kamera sistemlerine uygun şekilde üretilir. En fazla 3 metre olan modeller kullanılır. Bunların yanında 5 ve 8 metre olan modelleri de bulunur. Uzunluk olarak 1 metreden 30 metreye kadar üretimler yapılabilir. Özel üretimlerde 2 ile 40 metre arasında da kamera direği modelleri üretilebiliyor. Üretimlerde mukavemetli olması açısından sıcak daldırma galvanizli kaplamalar da yapılıyor. Güvenlik sistemlerinin sağlam bir şekilde montajında görev alan bu direkler tasarımları ile de mekan dekorasyonları ile bütünlük sağlar ve mekanlara hareketlilik katarak estetik bir duruş kazandırır. Tercih edilen Galvaniz Kamera Direği modellerinin üzeri elektrostatik toz boya ile boyanabilir. Kullanım alanlarının mimarisi ile uyumlu bir tasarım elde edilebilir. Kamera sistemlerinin sorunsuz çalışması üzerinde yer aldıkları direklerin sağlamlığı ile doğrudan alakalıdır.

Kamera direği veya kamera direkleri; 5 mt, 8 mt alüminyum, kamera direk fiyatları ve uygun 3 metre kamera direği fiyatı ile şartnameye uygun üretimi yapmaktadır.

Diğer Sayfalar

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku