EMCI-Logo
Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği

Kameralar günümüzde vazgeçilmez bir unsur olarak yerini almıştır. Dolayısı ile kamera direği üretimide büyük bir ivme kazanmıştır. Günümüzde gelişen ve ilerleyen teknoloji, kaydedilen yenilikçi hızlı adımlarla, giderek hassas bir durma doğru erilen güvenlik problemlerine karşı başarılı çözümler üretilmeye başlanmıştır. Bahse konu bu çözümlerden en çok göze çarpansa güvenlik kamera sistemleridir. Evimizde, işyerimizde, topluma açık alanlarda, sokaklarda üçüncü bir göz olan güvenlik kamera sistemleri için EMCİ Endüstri tarafından imal edilen farklı çeşitte kamera direği bulunmaktadır. EMCİ Endüstri firması kamera direği, elektrostatik fırın boyalı ve galvaniz kaplama olarak son derece titiz çalışma neticesinde ortaya çıkarmaktadır. Üretilen kamera direkleri, kullanılacakları bölgenin coğrafi ve meteorolojik şartları göz önünde bulundurularak 90 km/h ile 170 km/h rüzgâr hız aralığına dayanıklı bir şekilde tasarlanmakta, imal edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Kamera Direği Nedir?

Kamera direği nedir? Sorusunun cevabı toplumun ve bireylerin emniyetli bir şekilde sosyal hayatlarına devam edebilmesi için günümüzde kamera sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kamera sistemleri, PTS direği, MOBESE direği, TEDES, SEC on kamera, VİMEKS, WMAX başta olmak üzere ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bahse konu kamera sistemleri ortak alanlarda, karayollarında, açık alan ve kapalı alanlarda, kamu ve özel kurumlarda kullanılmaktadır. 

Kamera Direği Üretimi

EMCİ; kamera sistemlerine uygun boyutlarda direk üretimi ve imalatı yapmaktadır. En çok tercih edilen 3 mt kamera direği olduğu gibi 5 metre, 8 mt kamera direği üretilmektedir. EMCİ firması 1 metreden 30 metreye kadar kamera direği üretebilmektedir. Özel üretimlerde 2 mt – 40 mt arası yapılabilmektedir. Kamera direği üretimi yanı sıra güneş enerjili sokak aydınlatma direği, aydınlatma direği, galvaniz aydınlatma direği, yol aydınlatma direkleri, alüminyum aydınlatma direkleri, projektör direği, galvanizli direk, TEDAŞ aydınlatma direkleri şartname uygun şekilde üretim ve montajı yapılmaktadır. Kamera direği ürün sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. TEDAŞ aydınlatma direk temel ölçüleri dikkate alınarak teknik şartnamesi uygun bir şekilde istenilen direkleri özellikleri ile birlikte taleplerinize istinaden üretilmektedir. Kamera direkleri poligonal, köşeli, kaideli boru şekillerinde üretilmekte ve firmamız tarafından kamera direği montajı yapılmaktadır. Ürünlerimiz sıcak daldırma galvanizli veya galvaniz üzeri fırınlamalı statik boya yani elektrostatik fırın boyalı olarak istenilen renklere göre 3 metre ila 50 metre arasında imal edilmektedir.  Kamera direği ürünlerimize ana sayfada ki ürünler bölümünden bakabilirsiniz.

Kamera Direk Fiyatları

Kamera direği ihtiyaçlarınızı kamera direği şartnamesi ve akılcı çözümlerle imalatını gerçekleştiriyoruz. Alüminyum direk fiyatları ile MOBESE direği fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. EMCİ olarak hareketli kamera montaj direği üretimi yapabilmekteyiz. Ayrıca 3 metre kamera direk fiyatları veya 3 mt galvaniz direk fiyatları hakkında canlı destek hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Öncelikli olarak kaliteli üretim sağlamak ve müşterilerimize cazip fiyatlar sunmaktır. Kamera imalatının yanı sıra aydınlatma direkleri, projektör ve gece görüş sistemi montajı da yapılmaktadır.

3 Metre Kamera Direği ve 3 Metre Kamera Direği Fiyatları

EMCİ Endüstri, 3 metre kamera direği başta olmak üzere çeşitli uzunluklarda ve boyutlarda kamera direği üretimi yapabilmektedir. Müşterilerimizin taleplerine göre kamera direği uzunlukları değişebilmektedir. Müşterilerimiz en çok 3 metre kamera direği talep etmektedirler, bizde dekoratif kamera direği gibi farklı seçeneklerle müşterilerimize sunuyoruz. EMİ Endüstri, 3 metre kamera direği fiyatları ve diğer uzunluklardaki kamera direği fiyatları için piyasadaki en uygun ücretleri sunmaktadır. Müşteri temsilcisi aracılığı ile kamera direği fiyatları hakkında ayıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Kamera Direkleri

EMCİ Endüstri olarak kamera direkleri üretimi içi bir çok yöntem kullanmaktayız. Bu noktada müşterilerimizin talep ettiği tüm ürünleri teknolojik cihazların kullanıldığı tesisimizde üretebilmekteyiz. Aşağıda üretebildiğimiz bazı kamera direkleri belirtilmiştir. Kamera direği taleplerinizi tarafımıza ileterek de öğrenebilirsiniz.

 1. Teleskopik Kamera Direği,
 2. Alüminyum Kamera Direği,
 3. DOME Kamera Direği,
 4. PTS Direği,
 5. Dekoratif Kamera Direği,
 6. Galvaniz Kamera Direği,
 7. Boru Kamera Direği,
 8. Bahçe Kamera Direkleri,
 9. MOBESE Kamera Direği,
 10. Kafes Direkler,
 11. Alüminyum Teleskopik Direk,
 12. Galvanizli Poligon Kamera Direkleri,
 13. Hareketli Kamera Direkleri

başta olmak üzere bir çok kamera direği ve direk çeşidinde üretim yapmaktayız. 

Kamera Direği Kısaltmalar;

TEDES: Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri

TEDAŞ: Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi

MOBESE: Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu

Kamera Direkleri Tanımlar;

Kamera Montaj Kutusu: Direk tepesinde ki kameranın konum açısını ayarlamak için, üzerine 1-5 adet kamera takılabilen, kamera montaj aparatına denmektedir.

Portatif Merdiven Sistemi: Direk uzunluğunca, sökülebilir merdiven sistemine denir.

Travers: Tepe noktasındaki kamera montajında kullanılan çelik yapıya denmektedir.

Koruma Merdiven Sistemi: Operatörlerin, direk uzunluğunca müdahale ve direğin tepesine ulaşması için koruma çemberli merdivene denmektedir.

Platform: Direğin tepe noktasında ki, kamera ve yardımcı aydınlatma projektörlerin montajının çelik yapısına denir. Kare, dairesel, dikdörtgen ve sekizgen gibi geometrik seçenekleri sunulmaktadır.

Kamera direği veya kamera direkleri; 5 mt, 8 mt alüminyum, kamera direk fiyatları ve uygun 3 metre kamera direği fiyatı ile şartnameye uygun üretimi yapmaktadır.

Diğer Sayfalar

Bayrak Direkleri

Devamını Oku

Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku