EMCI-Logo

EMCİ

EMCİ

EMCİ Endüstri, kurulduğu yıl açık ve kapalı olmak üzere toplam 1000 metrekare alanda hizmet veren bir firma iken, gelinen bu noktada 4000 metrekare kapalı, 5000 metrekare açık alanda hizmet vermeye ve üretim inovasyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğunda yıllık üretim kapasitesi 300 ton olan EMCİ, bugün yıllık 3200 tonluk üretim kapasitesine yükselmiş ve bünyesinde barındırdığı elektrostatik toz boya tesisiyle hem üretim çeşitliliğini artırmış hem de üretim kalitesini yükseltmiştir. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektöre yön vermekteyiz.


EMCI olarak başta, 
PTS Direği
Başüstü Tag Direği
Plaka Tanıma Sistemi Direği
Tabela Direği
T Tipi Tabela Direği
N Tipi Tabela Direği
M Tipi Tabela Direği
Tedes Direği
EDS L Tipi Yönlendirme Direği
Wimex Direği
VTS Direği
VMS Direği
Trafik Sinyalizasyon Direği
İskele Feneri Direği
Türkmenistan Aydınlatma Direği
Irak  Aydınlatma Direği
olmak üzere bir çok direk imalatı gerçekleştirebilmekteyiz.

EMCİ

Kuruluş & Tarihçe

Yunus Sivritaş ve Levent Durmuş ortaklığı ile Ankara ilinde kurulan EMCİ Endüstri, 2013 yılında çalışma hayatına başlamıştır. EMCİ ismi; ortakların çocuklarının isimlerinin baş harflerinden meydana gelmiştir. Firmamız bu haliyle aile ve toplum değerlerine verdiği önemi de isminde yaşatmaktadır.

Tarihçe

Misyon

EMCİ Endüstri; fikirlerinizi teknik bilgi, tecrübe ve size özel zengin ürün çeşitliliğimizle birleştirerek yeni ve dekoratif ürünler ortaya koyabilmek ve sektörün A’dan Z’ye aydınlatma ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Misyon

Vizyon

Müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek ekonomik değer yaratmak, sunduğumuz ürün kalitesi ile lider konuma ulaşarak, ürün ve tasarım olarak sektörde takip edilen marka olmaktır. Piyasada sürekliliği sağlamak ve müşteri memnuniyetini önde tutmak için sürekli gelişmek ve kaliteyi en üst safhada tutmak bilinciyle, dünya piyasasında rekabet edebilmek için; gelişimci ve teknolojiyi takip eden bir firma olarak yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz

Vizyon