EMCI-Logo
Bayrak Direği

Bayrak Direği

Bayrak Direği

Bayrak Nedir?

Bayrak Nedir? Ülke ve kurumları temsil eden kumaşlara bayrak denir. Bayrak, ülkeler için ayrı bir öneme sahiptir. Ülkelerin bağımsızlıklarını simgeler. Bayraklar, genellikle dikdörtgen şekilde üretilmektedirler. Dünya üzerinde Birleşmiş Milletlere (BM) göre tam 192 ülke bağımsız olarak var olduğu bilinmektedir. 192 ülkenin kendine özgü renk ve sembollerden oluşan bayrakları vardır. Ayrıca tüm kurum veya özel kuruluşlarda bayrak sahibi olabilmektedirler.

Bayrak Direği Nedir?

Bayraklar genellikle, direk vasıtasıyla yukarıda yer almaktadırlar. Bu şekilde bayrakların salınımı sağlanır. Bayrak direği nedir? Sorusunun cevabı ise; bayrak direği yani bayrakların çekildiği ve salınımın sağlandığı uzun direklere denmektedir. Türkiye’de EMCİ Endüstri tarafından profesyonel bir şekilde bayrak direği üretilmektedir. Bayrak direkleri galvanizli direk olarak da üretilebilmektedir.

Bayrak Direği

EMCİ Endüstri, Bayrak direği alnında uzman personeliyle önemli bayrak direği işlerine imza atmaktadır. Bu kapsamda Kazakistan’ın ülke çapında en büyük bayrağını dalgalandıran bayrak direği, EMCİ Endüstri tarafından kusursuz bir şekilde imal edilmiş ve ülkenin en önemli noktasına montajını başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu atılımlarla birlikte bayrak direği üretimde dünya markası olabilmek için ilerleyen EMCİ, yurtdışında birçok ülkeden ve yurtiçinden önemli teklifler sunulmaktadır. EMCİ Endüstri bayrak direği imalatı sektöründe yakalamış olduğu başarıla ülkemizde birçok şehirde EMCİ'nin imal ettiği direkler kullanılmakadır. 

Bayrak Direkleri

EMCİ Endüstri, bayrak direkleri ile kurulduğu günden buyana, gelişen teknolojiyi takip etmekte, yenilikçi adımları tesislerinde kullanmak için gerekli düzenleri yapmaktadır. EMCİ, 2013 yılında yıllık 300 ton üretim kapasitesinden şuanda yıllık 3200 tonluk ciddi bir üretim kapasitesine ulaştırmayı başarmıştır. Nicelik olarak kayda değer bu yükselişin, nitelik olarak da benzer performansı göstermesi, sektörde lider firmalardan birisi olarak ön plana çıkmaya başlamıştır. EMCİ; 9000 m2 alan içinde bulunan elektrostatik toz boyama tesisleri ürün kalitesini artırmakla kalmamış, bayrak direkleri sistemlerinin çok daha uzun ömürlü hale gelmesini sağlamıştır.

Bayrağın Asıldığı Direğin Adı Nedir?

Yukarıda açıklanan bayrak direğinin diğer adına gönder denir. Bayrağın asıldığı direğin adı nedir? sorusunun cevabı gönderdir. Bayrak göndere çekildi, denildiğinde bayrağın direğin üst noktasına çildiği manasına gelmektedir.

Bayrak Asma Mekanizması Nedir?

Bir çok bayrak asma mekanizması vardır. Uzaktan kontrollü bayrak asma mekanizması ile kolaylıkla yüksek binalarda bayrak asma işlemi gerçekleştirilir. Böylece riski ortadan kaldırılmış olur.

Bayrak Direğinin Boyu

Bayrak direğinin boyu müşterilerin taleplerine göre değişmektedir. EMCİ Endüstri; 4 metre bayrak direği ile 25 metre bayrak direği arasındaki tüm boyutlarda bayrak direği üretebilmektedir. Bunun haricinde ki bayrak direklerinide üretebilmekteyiz. En çok tercih edilen 5 metre bayrak direği ve 10 metre bayrak direği üretimlerinide yapabilmekteyiz.

Bayrak Direği İmalatı veya Üretimi Nasıl Yapılır?

EMCİ Endüstri, yurt dışı ve yurt içinde bayrak direği üretimi, satışı ve montajı yapmaktadır. 9000 metrekare üretim sahasında krom bayrak direği gibi çeşitli bayrak direği üretimleri yapmaktadır. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde galvaniz bayrak direği üretimide yapılabilmektedir. Ayrıca çıkma bayrak direği satışları yapan firmalarda bulunmaktadır. Galvaniz bayrak direği Ankara ilinde tarafımca üretilmektedir. Bayrak direği içten halatlı ve dıştan halatlı olmak üzere 2 (iki) çeşitte üretilebilmektedir.

İçten Halatlı Bayrak Direği:

İçten halatlı bayrak direği sistemlerinde, sonsuz dönerli ırgat ve sonsuz dönerli elektrikli motor sistemli olmak üzere iki çeşitte üretilmektedir.  Talep edilen ölçü ve şartnamelere istinaden üretilebilmektedir.

Dıştan Halatlı Bayrak Direği:

Dıştan halatlı bayrak direği sistemi ise tepeden makaralı şekilde üretilmektedir. 10 metre ve üzeri direklerde paslanmaz çelik halat kullanılmaktadır. 3 metre bayrak direği,4 metre bayrak direği,5 metre bayrak direği,10 metre bayrak direği,12 metre bayrak direği,25 metre bayrak direği başta olmak üzere 120 metreye kadar talep edilen kriterlere ve şartnameye üretilmektedir.

Bayrak Direği Fiyatları

EMCİ Endüstri, Türkiye'de ve yurtdışında faaliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir. Kazakistan'ın en büyük bayrak direği, EMCİ Endüstri tarafından üretilmiştir.  Ayrıca bayrak direği apartlarıda üretilebilmektedir. EMCİ Endüstri, uzman kadrosu ve profesyonel işçilik ile kaliteli bayrak direği üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bayrak direği fiyatları izmir, ankara ve istanbul fark etmeksizin taleplerinize istinaden standart fiyat politikası ile üretilmektedir. Dış mekan bayrak direği fiyatları ile iç mekan bayra direği fiyatları, dekoratif direk gibi bayrağın üretiminde kullanılacak malzeme ve bayrak direğinin uzunluğuna göre değişmektedir. 10 metre bayrak direği fiyatları ve 12 metre bayrak direği fiyatları için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatları kurmuş olduğumuz teknolojik sistemler ile sağlayabilmekteyiz. 4 metre bayrak direği fiyatları veya 5 metre bayrak direği fiyatları için ileitşim hattımızdan müşteri temsilcimize ulaşarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Paslanmaz Bayrak Direği

EMCİ Endüstri olarak paslanmaz bayrak direği izmir, istanbul, ankara ve diyarbakır gibi Türkiye'nin her bölgesine hizmet sağlayabilmekteyiz. Ayrıca yurtdışında da bayrak direği taış ve montaj hizmetlerimiz bulunmaktadır. EMCİ Endüstri olarak; demir bayrak direği, krom bayrak direği, galvanizli bayrak direği, poligon bayrak direği gibi bir çok bayrak direği tarafımızca uygun fiyatlarla üretilmektedir.

Paslanmaz Bayrak Direği Nedir? Uygun 4 metre, 5 metre, 12 metre,10 metre bayrak direği fiyatları ile galvaniz bayrak direkleri ve dış mekan bayrak direği imalatı yapmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku