EMCI-Logo


Projektör Direği

Projektör Direği

Projektör Direği

Projektör Direği

Projektör direkleri genellikle şehir içi aydınlatmasında kullanılsa da meydanlar, spor alanları, park yerleri, kara yolu, hava alanı, fabrika, stadyum, benzin istasyonları ve ceza evleri gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır. Projektör direkleri talep edilen özelliklerde ve boyutlarda üretilebilmektedir. EMCİ Endüstri, 9000 m2 üretim alanında müşterilerinin taleplerine göre projektör imalatı gerçekleştirebilmektedir.  EMCİ Endüstri, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda uluslararası standartlar da üretim gerçekleştirebilmektedir. Projektör direkleri, alüminyum ve galvaniz olarak üretilebilmektedir. Projektör direği, 3 mt, 6 mt, 8 mt, 12 mt başta olmak üzere çeşitli boyutlarda üretimektedir. Projektör direği dairesel, çift yönlü ve tek yönlü aydınlatma uygulanmaktadır. Projektör direkleri portatif tırmanma merdivenli veya koruma merdivenli olarak imal edilmektedir. Projektör direklerinin bakımları için asansör sistemi ve projektör direğinin tepesinde onarım ve bakım alanı bulunmaktadır. Projektör direği korozyona ve zorlu hava şartlarına uygun bir şekilde sıcak daldırma galvaniz sistemi ile üretilmektedir. Müşterilerin taleplerine istinaden boya üzerine galvaniz işlemi uygulanmaktadır.

Asansörlü Projektör Direği

Asansörlü projektör direği, aydınlatma direklerinlerinin yüksek olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Projektörleri zeminden, direğin tepesine kadar otomatik bir şekilde indirilip çıkarılmasını sağlar. Bahse konu işlemi elektrikli asansör sistemleri ile sağlanabilmektedir. Asansörlü direk, montaj ve bakım işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Asansörlü prjektör direği sistemleri ile güvenli bir şekilde aydınlatma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. 

Galvaniz Aydınlatma Direği ve Galvaniz Direk Fiyatları

Zorlu hava şartları ve erozyona dirençli bir şekilde 9000 m2 üretim sahamızda sıcak daldırma galvaniz sistemi ile üretilmektedir. Bu kapsamda uzun ömürlü projektör direkleri üretimi sağlanmaktadır. 12 mt galvaniz direk fiyatları, 6 mt galvaniz direk fiyatları veya galvaniz projektör direği fiyatı direğin boyutuna göre değişmektedir. Taleplerinizi canlı destek hattından tarafımıza ulaştırmanız durumunda en uygun ücretleri müşteri temsilcimiz size ulaştıracaktır. Galvanizli saç aydınlatma direği, galvanizli direk gibi bir çok direk üretimini uzman kadromuz ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Aydınlatma Direği

Aydınlatma direği Ankara, İstanbul, İzmir ve Diyarbakır gibi bir çok ilde hizmet verebilmekteyiz. Bahçe, yol aydınlatma direkleri, şehir içi, sokak aydınlatma direkleri, orta refüj aydınlatma direği, şehirlerarası yollar, ucuz bahçe aydınlatma direkleri, poligon aydınlatma direği, şehir içi aydınlatmaları çift ve tek yönlü olarak üretilmektedir. Tasarım ilk öncelikli olarak müşterilerin talebine göre değerlendirerek estetik görünümün yakalanması sağlanır.  Aydınlatma direkleri çeşitlerinde çok geniş ürün yelpazesine sahip olan EMCİ Endüstri, piyasaya yön vermektedir. Dekoratif aydınlatma direkleri, müşterilerimizin hayalindeki direğin profesyonel tasarımcımızla gerçeğe dönüşmesinden oluşmaktadır. Dekoratif direk, üretimleri çeşitli üretim teknikleri ile gerçekleştirilmektedir.

Projektör Direği Çeşitleri

1. Çift Yönlü Dairesel Asansörlü Projektör Direği:

Çift yönlü dairesel asansrölü mekanizmalı projektör direkleri sade görünüm ile üretilmektedir. 10-50 metre yükseklikli aydınlatma direkleri için uygun bir sistemdir. Havaalanı, gar, stadyum gibi bölgelerde tek yönlü, şehir meydanları, AVM, liman gibi alanlarda çift yönlü dairesel projektör direği kullanılır.

 2. Koruma Merdivenli Sepetli Projektör Direği:

EMCİ, koruma merdivenli sepetli projektör direği geniş alanların aydınlatılmasında yüksek performans göstermektedir. 20 metre üzeri yükseklikteki direklerde güvenlik önlemi nedeniyle tercih edilmektedir.

3. Tek Yönlü Asansörlü Projektör Direği:

Tek yönlü asansör projektör direği çok güvenli projektör direk sistemlerinden birisidir. Stadyum, havalasnı gibi alanlarda kullanılmaktadır. Projektörler asansör vasıtası ile yere indirilerek, bakım çalışması yapılmaktadır. Uluslararası standartlarda üretilmektedir.

4. Tırmanma Basamaklı Projektör Direği:

Geniş mekanların aydınlatmasında tırmanma basamaklı projektör direği kullanılmaktadır. Projektör sayısı 4-10 arası alabilmektedir. Projektör bakımını vinç yardımı ile yapan kurumlar için kullanılmaktadır. 15 metreye kadar kullanılan aydınlatma direkleri için tercih edilen bir sistemdir. Portatif basamakları ile kolay ve güvenli bir sistem sağlamaktadır.

5. Tırmanma Basamaklı ve Sepetli Projektör Direği:

Tırmanma basamaklı ve sepetli projektör direkleri, halısaha, park gibi geniş alanların aydınlatılmasında kullanılmasının yanı sıra yüksek performans göstermektedir. 25 metreye kadar olan yüksekliklerde kullanılan bir aydınlatma sistemdir. Koruma platformu sayesinde güvenli bakım yapma imkanı sağlamaktadır.

6. Tırmanma Basamaklı T Konsollu Projektör Direği:

Tırmanma basamaklı T konsollu projektör direkleri tenis kortu, futbol sahası, basketbol sahası gibi bir çok spor alanlarının tek yönden aydınlatılmasını sağlamaktadır. 

Alüminyum Projektör Direkleri

Alüminyum projektör direkleri farklı tasarımlarla, dikkat çekici ve estetik bir şekilde üretilebilmektedir. Bu kapsamda projektör direkleri aydınlatma dışında da bulunduğu alanın dokusunu bozmadan doğa ile bütünleşmiş bir şekilde imal edilmektedir. Uzman tasarımcı ekibimiz tarafından uluslararası standartlarda estetik bir şekilde çizimleri yapılmaktadır. Aydınlatma direği, ihtiyaçlarınıza alüminyum konik direk ile çözüm üretebilmekteyiz. Alüminyum direk fiyatları için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum direk profili için üretim alanımızda profesyonel işçilik ile üretimleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Projektör direkleri, projektör direği, 6 mt, 12 mt galvaniz aydınlatma direği fiyatları, dekoratif, orta refüj, ucuz bahçe, yol,sokak, alüminyum aydınlatma direkleri

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku