EMCI-Logo
Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direkleri 


Sokak, park, alışveriş merkezi, eğlence alanları, tören alanları gibi önemli ve birçok kişi tarafından ziyaret edilen alanlarda sıradan aydınlatma direkleri yerine daha prestijli ve daha çok göze hitap eden olan dekoratif aydınlatma direkleri aydınlatma direk üreticileri ve kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Alüminyum aydınlatma direkleri farklı tasarımları sayesinde en sık tercih edilen direk çeşitleri arasındadır. Alüminyum aydınlatma direğinin tercih sebeplerinden bir diğeri ise doğa ile uyumlu ve geri dönüştürülebilir malzeme ile üretilmiş olmasıdır.  Yol aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri ve sokak aydınlatma direkleri tasarımlarımız da hem doğaya zarar vermeyecek hem de estetik bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlıyoruz. Aydınlatma direği Ankara bölgesinde tercih edilen firmalar arasında bulunan firmamız bahçe aydınlatma direği imalatı, sokak direk lambası, projektör direği, galvaniz aydınlatma direği, stadyum aydınlatma direkleri ve galvanizli saç aydınlatma direği üretimi ve satışı yapılmaktadır. 

Aydınlatma Direk Çeşitleri 


Aydınlatma direkleri; sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen Galvanizm aydınlatma direği, park ve sokaklarımızı güzelleştiren dekoratif aydınlatma direği, yollarda daha güvenli yolculuk yapmamızı sağlayan yol aydınlatma direği gibi tüm hizmetleri bu konuda başarısını kanıtlayan ve her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan firma “Emci” her zaman hizmetinizdedir. 
Aydınlatma direklerinin birçok alana uyumlu olan çeşitleri mevcuttur.
•    Alüminyum konik direği    
•    Dekoratif Aydınlatma Direkleri
•    Çevre Aydınlatma Direkleri
•    Konik Aydınlatma Direkleri
•    Park Bahçe Aydınlatma Direkleri
•    Led Aydınlatma Direkleri 
•    Cadde ve Sokak Aydınlatma Direkleri
•    Poligon Aydınlatma Direkleri
•    Orta refüj aydınlatma direği
Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları üzerine tüm direk çeşitlerinin imalatı, satışı ve montajı yapılmaktadır.

Aydınlatma Direk Fiyatları

Aydınlatma direklerinde ürünün ham maddesinde kullanılan malzemeler ve ürün tasarımları fiyat konusunda değişikliğe sebep olmaktadır. Alüminyum direk fiyatları ile galvaniz aydınlatma direk fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir.  Ucuz bahçe aydınlatma direkleri ve bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları konusun da sizi en çok tatmin edecek teklifleri sunan firmamızdan istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz.
Firmamız 8 metre aydınlatma direği fiyatı, 12 metre projektör direği fiyatları ve diğer direk fiyatları genelinde belirlediği fiyat politikası dolayısıyla önemli bir başarıya sahip olmuştur. Fiyat politikamız ve pazarlama stratejilerimizin gereğince kazananın her zaman kullanıcılar ve müşterilerimizin olması hedeflenmektedir.

Aydınlatma direk üreticileri, alüminyum aydınlatma direkleri, yol, bahçe, projektör ve aydınlatma direği imalatı uygun direk fiyatları ile sunmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku