EMCI-Logo
Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği Nedir?

Aydınlatma direği nedir? Aydınlatma direği kısaca karanlık bir ortamın aydınlatılasında kullanılmasına denir. bulunduğu ortamın Büyük ve kalabalık kozmopolit şehirlerin en belirgin özelliklerinden biri şüphesiz ışıl ışıl parlayan sokaklar, gösterişli mağazaların yanı sıra caddelerde  veya sokak boyunca farklı desenlerde binlerce aydınlatma direği, geceyi aydınlatmak üzere konumlandırılmıştır. Sokak, park, eğlence alanları, alışveriş merkezi, tören alanları gibi önemli ve birçok kişi tarafından gezilen alanlarda nomral aydınlatma direkleri yerine daha prestijli ve daha çok göze hitap eden olan dekoratif aydınlatma direkleri aydınlatma direk üreticileri ve kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Alüminyum aydınlatma direkleri farklı tasarımları sayesinde en sık tercih edilen direk çeşitleri arasındadır. Alüminyum aydınlatma direğinin tercih sebeplerinden bir diğeri ise doğa ile uyumlu ve geri dönüştürülebilir malzeme ile üretilmiş olmasıdır.  Yol aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri ve sokak aydınlatma direkleri tasarımlarımız da hem doğaya zarar vermeyecek hem de estetik bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlıyoruz. Aydınlatma direği Ankara bölgesinde tercih edilen firmalar arasında bulunan firmamız bahçe aydınlatma direği imalatı, sokak direk lambası, projektör direği, galvaniz aydınlatma direği, stadyum aydınlatma direkleri, asansörlü direk ve galvanizli saç aydınlatma direği üretimi ve satışı yapılmaktadır. Günümüzde cıvıl cıvıl sokaklara örnek olarak  büyük şehirlere gitmeye gerek kalmamaktadır. Her şehrin merkezi,  çeşitli aydınlatma direği sistemleriyle donatılmış,  gece boyunca caddeler gündüzü aratmayacak şekilde canlı ve aydınlık hale getirilmiştir.

Aydınlatma Direkleri 

Aydınlatma direkleri; sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen galvaniz aydınlatma direkleri, park ve sokaklarımızı güzelleştiren dekoratif aydınlatma direği, yollarda daha güvenli yolculuk yapmamızı sağlayan yol aydınlatma direği gibi tüm hizmetleri bu konuda başarısını kanıtlayan ve her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan firma “Emci” her zaman hizmetinizdedir. Aydınlatma direkleri için özel imalat tesisimizde müşterilerimizin taleplerine göre üretim yapılabilmektedir. Aydınlatma direklerinin birçok alana uyumlu olan çeşitleri mevcuttur. Bunlar; alüminyum konik direği, dekoratif aydınlatma direkleri, çevre aydınlatma direkleri, konik aydınlatma direkleri, park bahçe aydınlatma direkleri, LED aydınlatma direkleri, cadde ve sokak aydınlatma direkleri, poligon aydınlatma direği, orta refüj aydınlatma direği gibi sıralanmaktadır. Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları üzerine tüm direk çeşitlerinin imalatı, satışı ve montajı yapılmaktadır.

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe dekorasyonu gibi alanlar için bahçe aydınlatma direkleri, kaliteli, çeşitli, en uygun fiyat ve EMCİ Endüstri güvencesiyle hizmet sunmaktayız. Bahçe dekorasyonunun olmazları arasında yer alan aydınlatma direkleri; geceleri bahçelerinizi aydınlatacak, dekoratif bir görüntü ve sizi karanlıkta bırakmayacak şekilde üretilmektedir. Bahçenizi bahse konu direklerle daha renkli ve canlı hale getirebilmektedir. Modern görünümlü aydınlatma direği elde etmek için sizde EMCİ Endüstriyi tercih edebilirsiniz. Estetikte son moda, dış mekan dekorasyonu aydınlatma direkleri ile şık bir görünüme sahip olacak ve bahçelerinize çok renkli bir hava katacaktır. Dünya estetiğini EMCİ Endüstrinin aydınlatma direkleri ile yakalayabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu aydınlatma direkleri için donatacağınız bahçeleriniz de sevdikleriniz ile eğlenceli vakit geçirirken, yaz akşamlarının karanlığı yerine güzel aydınlık bir ortam, huzurlu ve mutlu ambiyans elde edebilirsiniz. Çevresine ışık saçacak, çiçeklerin, ağaçların güzelliklerini gösterebilecek bir bahçeye sahibi olabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışına montaj hizmeti, ödeme kolaylıkları, uygun fiyat ve EMCİ güvencesi ile yüzlerce farklı aydınlatma direği modeli sizlere sunulabilmektedir. Alüminyum, metal, galvaniz, bakır, sarkıt aplik, duvara monteli, tek kollu, çift kollu ve birçok çeşitte estetik yüzlerce aydınlatma direk çeşitleri ile müşterilerimize sunulmaktadır. EMCİ; uygun bahçe aydınlatma direkleri fiyatları, en iyi performans ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Estetik, çeşitli boyutlarda ve farklı desenlerde, bahçe dekorasyonu aydınlatma direkleri EMCİ Endüstride sizleri bekliyor.

Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları

EMCİ Endüstri, birçok çeşitte aydınlatma direği üretimi yapmaktadır. Bunlardan birisi de bahçe aydınlatma direkleri fiyatları gibi direk çeşitleridir. Üretilen tüm ürünler garantili ve müşteri memnuniyeti kapsamında üretilmektedir. Bu kapsamda üretilen direkler zorlu hava şartlarına dayanıklı bir şekilde imal edildiğinden uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli bahçe direği üretmemizin yanı sıra piyasadaki en uygun fiyatları da müşterilerimize sunmaktayız. İç ve dış aydınlatma sistemlerinde kullanılabilen aydınlatma direklerimiz, uzman kadromuz tarafından titizlikle üretilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre istenilen şekilde ve uzunluklarda üretim sağlanabilmektedir. EMCİ olarak aydınlatma direklerimiz dekoratif olarak üretilmektedir. Böylece bulunduğu alana farklı bir hava katmaktadır. Bahçe aydınlatma direkleri fiyatları ve solar yani güneş enerjili sistemler kullanılarak büyük tasarrufta sağlanmaktadır.

Yol Sokak Cadde Bahçe Aydınlatma Direği

Yol, Sokak, Cadde, Bahçe aydınlatma direği denince akıllara ilk olarak sokak aydınlatma direkleri gelebilmektedir. EMCİ Endüstri tarafından imalatı başarıyla yapılmış stadyum aydınlatma direkleri, galvaniz aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri, projektör direkleri, LED aydınlatma direkleri ve galvanizli saç aydınlatma direkleri gibi çok sayıda aydınlatma direği çeşidi mevcuttur. EMCİ Endüstri, sektöründe önemli aktör olarak öne çıkmasının sebeplerinden biri, bu geniş yelpazedeki ürünlerin aynı kalite ve standartlarda üretebilmesidir. Aydınlatma direklerinin hepsi çevreye zararsız, doğaya ile uyumlu ve geri dönüşümü mümkün olan malzemelerden imal edildiği için toplumun gönlü rahat etmektedir. Diğer önemli hususlardan birisi ise, aydınlatma direklerinde EMCİ, dekoratif özelliklerinin müşterilerin istediğine göre en ideal biçimde profesyonel personelinin çizimleri ile gerçekleştirebilmektedir.

Aydınlatma Direk Fiyatları

Aydınlatma direkleri, ürünün ham maddesinde kullanılan malzemeler ve ürün tasarımları fiyat konusunda değişikliğe sebep olmaktadır. Alüminyum aydınlatma direk fiyatları ile galvaniz aydınlatma direk fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir.  Ucuz bahçe aydınlatma direkleri ve bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları konusun da sizi en çok tatmin edecek teklifleri sunan firmamızdan istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. Firmamız 8 metre aydınlatma direği fiyatı, 12 metre projektör direği fiyatları ve diğer direk fiyatları genelinde belirlediği fiyat politikası dolayısıyla önemli bir başarıya sahip olmuştur. Fiyat politikamız ve pazarlama stratejilerimizin gereğince kazananın her zaman kullanıcılar ve müşterilerimizin olması hedeflenmektedir.

Enerji Tasarruflu Aydınlatma Direği

EMCİ Endüstri; üretimlerinde müşterilerinin bütçesini de düşünerek enerji tasarruflu aydınlatma direği üretimi de gerçekleştirmektedir. Bu nokta da güneş ışınlarından fayda sağlanmakta ve solar sistemli aydınlatma direkleri üretilmektedir. Büyük ölçüde tasarruf imkanı sağlayan güneş enerjili aydınlatma direkleri, uygun fiyatı ile kendini amorti etmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden EMCİ Endüstri; enerji tasarruflu aydınlatma direği gibi birçok teknolojik sistemi üretim tesislerinde yerli sermaye ile gerçekleştirebilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında yerli üretim ile ülkemizi gururlandırmaktadır.

Aydınlatma Direği Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

EMCİ Endüstri olarak müşterilerimize ihtiyaçları konusunda yol göstermekteyiz. Çağrı merkezimizden uzman personelimize ulaşarak ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek, ihtiyacınız olmayan sistemlere para harcamanızın önüne geçiyoruz. İlk olarak taleplerinizi sizden alıyoruz. Aydınlatma direği kurulacak iç veya dış ortamı inceleyerek en uygun aydınlatma direği sistemini size öneriyoruz. Gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra en uygun fiyatlar ile üretimini sizin için teknolojik üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Böylece müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Aydınlatma direği veya aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri, alüminyum aydınlatma direkleri gibi aydınlatma direği çeşitlerini uygun fiyatlar ve çeşitli ölçülerde ile sunmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku