EMCI-Logo


Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma direği farklı alanlarda karanlık ortamların aydınlatılmasında kullanılan araçlardır. Şehirlerde sokakların ve caddelerin farklı bir çehre kazanmasında etkili olan bu direkler özellikle mağazaların daha gösterişli bir profil kazanmasını sağlıyor. Bu nedenle konumlandırıldığı alanlar çok önemlidir. Farklı tasarımlarda ve malzemelerden üretilen aydınlatma direkleri bulunuyor. Bunlardan en çok tercih edilenler alüminyum modellerdir. Tercih edilmesindeki esas neden ise daha doğa ile uyumlu olmasıdır. Kullanım alanları arasında bahçe, stadyum, caddeler ve sokaklar yer alıyor. Asansörlü, galvaniz, projektöre şeklinde modelleri de bulunmakta ve aydınlatma direkleri fiyatları değişen malzeme bazında farklı aralıklarda yer almaktadır.

Aydınlatma Direği Modelleri

Aydınlatma direği kalitesi ve sağlamlığı ile sokakların ve parkların daha estetik bir imaj kazanmasını sağlıyor. Ayrıca geceleri de gündüzler kadar canlı hale getirmekte özellikle yollarda konumlandırılan sokak aydınlatma direkleri daha güvenli seyahat imkanı vermektedir. Pek çok alanla uyumlu modeller bulunuyor. Kullanım alanlarına göre modeller belirlenmektedir. Modeller arasında konik, çevre aydınlatma, cadde ve sokak aydınlatma, led, poligon aydınlatma modelleri sayılabilir. İç ve dış ortamlarda kullanılabilen direkler daha çok dış mekanlarda kullanılır. Özellikle dekoratif sokak aydınlatma direkleri kullanım alanlarına farklı bir estetik katmaktadır. Bu da şehirlerin, mağazaların, yolların imajlarını destekleyen bir kullanım olmaktadır. Kullanım alanlarına göre tasarımları ve imal edilecekleri malzemeler değişebilir.

Aydınlatma Direği Fiyatları

Aydınlatma direği modelleri kullanım alanlarına göre değişir. Gelen taleplere göre tasarım ve malzeme seçimi yapılır. Bu kriterlere göre fiyatlar belirlenir. Galvaniz ve alüminyum aydınlatma direği modelleri farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Bahçe aydınlatmasında kullanılan modeller daha uygun aralıklarda olabiliyor. Şehirler arası yollarda kullanılan modeller sağlamlık öne çıkıyor. Kaliteli malzeme kullanımı ile fiyat aralıkları ebatları ve kalitesine göre daha yüksek aralıklarda olabilir. Cadde ve sokaklarda kullanılan modellerde ise tasarım özellikleri ön plana çıkıyor. Bu nedenle aydınlatma direği fiyatları tasarım ve malzeme seçimi baz alınarak belirleniyor. Dış aydınlatma ürünlerinde fiyatlarda yaşanan çeşitlilik firmalara göre de değişebilir. Firmalar sundukları farklı tasarımlardaki modellere göre fiyatlar sunmaktadır. Dış mekan kullanımlarında tercih edilen bu direklerde kalite ve sağlamlık her zaman için ön plandadır.

Aydınlatma direği, aydınlatma direkleri, park ve bahçe aydınlatma direkleri, alüminyum aydınlatma direkleri gibi aydınlatma direği çeşitlerini üretim, imalat ve satışını yapmaktayız. Bahçe aydınlatma direkleri fiyatları listesi için iletişime geçin.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku