EMCI-Logo


Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği Üretimi

EMCİ Endüstri kurulduğu günden beri gelişen teknolojiyi takip ederek ilerlemiştir. Yeni tasarımlarında gelişen teknolojiye uygun ürünler ortaya koymaya devam etmektedir. Paslanmaz bayrak direği de bunlardan birisidir. Firmamız ürünler de çeşit üretimi yaparak kullanıcıların her türlü ihtiyacına karşılık vermektedir. EMCİ Endüstri ürettiği ve tasarladığı kaliteli ürünleri sadece Türkiye’de değil, uluslararası satışa sunmaktadır. Bünyesinde bulunan tüm çalışanları alanında uzman kişilerdir. Bu sayede her geçen gün kendini geliştirerek birçok önemli işe imza atmıştır. Ülkelerin en önemli simgesi olan bayrakların direkleri de şık görünmesi gerekir.  Bunun için Emci Endüstri kaliteli bayrak direkleri ortaya koymaktadır. Hoş görünümlü ve paslanmaz dış mekan bayrak direği üretiminde oldukça uzman olan EMCİ Endüstri firması Kazakistan’ın en büyük bayrak direğini üretmiştir. Böylece ismini uluslararası alanda duyurmuştur. Bayrak direği fiyatları kullanıldığı malzemeye göre ve boyutlarının farklı olmasına bağlı olarak da değişmektedir. Fiyat konusunda cazip teklifler sunan EMCİ Endüstri bu sayede dünyanın birçok yerinden teklif almaktadır. 

Kaliteli Bayrak Direği

Bayrak direkleri genellikle dış mekanlarda kullanılmak için üretilmektedirler. Dış mekanlarda bulunan bayrak direkleri her türlü çevresel faktöre maruz kaldıkları için kaliteli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Bayrak asmak için kullanılan direklerin uzun yıllar sorunsuz kullanılması, direklerin dış etkenlere maruz kalarak ya da zamanla paslanmasına sebep olur bunun için imalat aşamasında paslanmaz bayrak direği gerekli olan çelik malzemeler kullanılarak üretilmelidir. Kullanılan çelik malzemelerin kendi aralarında kalite olarak farkları vardır. Bayrak direğinin paslanmasını önlemek için kullanılan çelik malzemenin içerisinde mutlaka yüksek oranda krom bulunması gerekir. Krom elementi çelik ürünlerin havada bulunan oksijenle teması halinde bir koruma bariyeri oluşturur. Koruma bariyeri sayesinde çelik içerisinde bulunan krom miktarı paslanmayı önlemektedir. Bayrak direği satın alırken kullanıcıların dikkate alması gereken bazı özellikler vardır. Alım maliyetlerini düşürebilmek için kalite standartlarına uygun olmayan malzemeler kullanılarak üretim ve montaj işlemleri yapan firmalar bulunmaktadır. Kesinlikle bu firmalar ile çalışılmamalıdır. Paslanmaz bayrak direği üretimi yaptırmak istediğiniz firmanın, üretim yapabilmek için gerekli olan yetki belgelerine sahip olup olmadığı mutlaka öğrenmelisiniz. Bayrak direği imalatının profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapılması önemlidir.

Paslanmaz bayrak direği, demir bayrak direği, dış mekan bayrak direği, çelik bayrak direği ve krom bayrak direği gibi bir çok paslanmaz bayrak direği üretimi yapabilmekteyiz.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku