EMCI-Logo
Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği

EMCİ Endüstri kurulduğu günden bugüne kadar gelişen teknolojiyi de takip ederek yani tasarımda ürünler ortaya koymaya devam etmektedir. Paslanmaz bayrak direği de bunlardan birisidir. Birçok çeşit ürünler üreterek kullanıcıların ihtiyacına karşılık vermektedir. EMCİ Endüstri üretmiş olduğu kaliteli ürünleri sadece Türkiye’de değil uluslararası satışa sunmaktadır. Alanında uzman çalışanları ile her geçen gün kendini geliştirerek birçok önemli işe imza atmıştır. Ülkelerin önemli olan simgelerini taşıyan bayrakların direkleri de şık görünmesi gerektiğini bildikleri için kaliteli bayrak direkleri ortaya koymaktadır. Hoş görünümlü paslanmaz dış mekan bayrak direği üretiminde oldukça uzman olan EMCİ Endüstri Kazakistan’ın en büyük bayrak direğini üretmiştir. Böylece ismini uluslararası arası olarak duyurmuştur. Kullanıldığı malzemeye göre değişen bayrak direği fiyatı boyutlarının farklı olmasına bağlı olarak da değişmektedir. Fiyat konusunda cazip teklifler sunan EMCİ Endüstri bu yüzde dünyadan birçok yerden teklifler almaktadır. Ayrıca kaliteli olarak üretilen paslanmaz bayrak direkleri ülkemizde de birçok bölgede kullanılmaktadır.


Kaliteli Bayrak Direği Üretimi

Bayrak direkleri dış mekanlarda kullanılmak için üretilmektedirler. Dış mekanlar her türlü çevresel faktöre maruz kaldıkları için bayrak asmak için kullanılan direklerin, uzun yıllar sorunsuz kullanılması, direklerin dış etkenlere maruz kalarak ya da zamanla paslanmaması için imalat aşamasında paslanmaz bayrak direği için gerekli olan çelik malzemeler kullanılmalıdır. Kullanılan çelik malzemelerde kendi aralarında kalite olarak farklar bulunmaktadır. Bayrak direğinin paslanmasını önlemek için kullanılan çelik malzemenin içerisinde mutlaka yüksek oranda krom bulunması gerekmektedir. Krom elementi çelik ürünlerin havada bulunan oksijenle teması halinde bir koruma bariyeri oluşturur. Bu koruma bariyeri sayesinde çelik içerisinde bulunan krom miktarı paslanmayı engellemektedir. Bayrak direği satın alırken kullanıcıların dikkate alması gereken noktalar vardır. Alım maliyetlerini düşürebilmek adına kesinlikle kalite standartlarına uygun olmayan malzemeler kullanılarak üretim ve montaj işlemleri yapan firmalar ile çalışılmamalıdır. Paslanmaz bayrak direği üretimi yaptırmak istenilen firmanın, üretim yapabilmek için gerekli olan yetki belgelerine sahip olup olmadığı mutlaka dikkate alınmalıdır. Her işte olduğu gibi bayrak direği imalatının da profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Paslanmaz bayrak direği, demir bayrak direği, galvaniz bayrak direği, çelik bayrak direği ve krom bayrak direği gibi bir çok bayrak direği çeşidinde üretim yapabilmekteyiz.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direkleri

Devamını Oku

Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku