EMCI-Logo
Asansörlü Direk

Asansörlü Direk

Asansörlü Direk

Galvaniz Asansörlü Direk
Firmamız galvanizli demir direk üretimi konusunda oldukça fazla tecrübeye sahip bir firmadır. Galvanizli saç aydınlatma direği üretiminde sahip olduğumuz tecrübe ve kullandığımız üretim teknikleri sayesinde hem iç hem dış pazarda önemli bir yer elde etmekteyiz. Galvanizli aydınlatma direkleri temel ölçüleri uluslararası standartlara uygun malzemelerden standartlara uygun ölçülerde yapılmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde yapılacak üretimler için firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Asansörlü direk sistemleri sayesinde yüksek uzunluktaki direklerde bulunan platformlardaki malzemelerin bakım ve onarımı için aşağı yukarı kolayca hareket ettirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerine sunduğu mobese direk fiyatları ile resmi kurumlarla da çalışma yapmaktadır ve ürün kalitesi sayesinde tüm projelerini başarıyla tamamlamıştır. Poligonal direk yapıları birçok bölgede kamera direği olarak da kullanılmaktadır.


Asansörlü Direk Çeşitleri
Firmamız galvaniz aydınlatma direği üretim yöntemini TS standartlarına uygun olarak gerçekleştirerek üretimini yaptığı direklerin sertifikalanmasını sağlamaktadır. Alüminyum aydınlatma direkleri için kullanılan bağlama yöntemleri ile birçok değişik uzunlukta direk üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Aydınlatma direği Ankara firması olarak firmamız yaptığı üretim tekniklerinin bir avantajı olarak ürünlerine uluslararası pazarda da alıcı bulmaktadır. Galvaniz aydınlatma direk ağırlıklar taşımak üzere tasarlandığında genellikle bir platform tasarımı ile gerçekleştirilmektedir. 12 metre projektör direği gibi yüksek yapıların üzerinde bulunan malzemelerin bakım onarım ve montaj gibi işlemlerini kolaylaştırmak için asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu asansör sistemleri mekanik ya da elektrikli yapılar olabilmektedir. 


Asansörlü Direk Fiyatları
Asansörlü direk fiyatları kullanılan asansör tipine göre etkilenmektedir. Çünkü mekanik çıkrık sistemleri ile elektrik motorlu sistemlerin farklı gereçleri vardır. Bu durumda fiyatlarının değişik olmasına sebep olmaktadır. Galvaniz projektör direği fiyatı firmamızın müşterilerine sunduğu özel bir imkan olarak görülse de firmamız için kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştirilmesinden ibarettir. 10 mt galvaniz direk fiyatları firmamızın bayrak direği için verdiği 6 mt galvaniz direk fiyatları, 3 mt galvaniz direk fiyatları ve kataloglarda yer alan 12 mt galvaniz direk fiyatları sektörümüzde en uygun fiyatlardır. Galvaniz aydınlatma direkleri İstanbul piyasasında üretimini yaptığımız direkler sıkça kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise firmamızın kullandığı yüksek kalite üretim teknikleridir. Bu yöntemlerle üretilen direkler güvenle kullanılabilmektedir.

 

Asansörlü direk, aydınlatma direkleri, 3 mt, 6 mt, 12 mt galvaniz direk fiyatları, alüminyum aydınlatma direkleri ve poligonal direk üretimi yapmaktayız.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku