EMCI-Logo


Tabela Direği Nedir ?

Tabela Direği Nedir ?

Tabela Direği Nedir ?

Tabela; ticari amaçlı reklam ve bildirimleri daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve bu kitleye duyurabilmek için, farklı malzemeleri bir araya getirerek yapılan bir üründür. Ana malzemesi totem direği olan bu ürün artık, direksizde üretilebilmektedir. Reklam ajansları ve tabelacılar tarafından temin edilmektedir. Tabela direği nedir sorusuna bu şekilde cevap verilebilir.

Bu tabelalarda boy ortalaması bulunmamaktadır. Ya en yüksek boyda olmaktadır ya da en düşük boyda olmaktadır. Diğer bir adı ise reklam levhaları olarak tanınan bu tür tabelalar, yol kenarlarında, fabrika veya iş yeri kapı yakınlarında, bahçelerde, otoparklarda ve insanların sık bulunduğu ortamlarda kullanılmaktadır.

Tabela direği; tabela direkleri, gövdesi açık, sıra ile delikli bir yapısı olan, levha ve aparatın monte edilmek istenilen yere kolaylıkla yerleşmesini sağlayan bir metal direktir. Yapısı niteliğiyle sağlam olması, şiddetli iklim ve zorlu kullanımlar karşısında daha bir dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Tabelanın Önemi Nedir

Ticari sektörler seslerini, ürünlerini, yapmış oldukları iş ve sonuçlarını, kalite ve sağlamlıklarını duyurmak isteyecektir. Buna ek olarak güvenlilik konusundaki duruşlarını, sağlık bakımından dikkate aldıkları malzeme seçimlerini, dayanıklılığını, gücünü ve daha saymakla bitiremeyeceğiniz birçok niteliklerini duyurmak için, reklam ajanslarını ihtiyaçları vardır. Artık ticaretin akışı ve tutarlılığı canlandıran reklam, vazgeçilmez bir alan olmuştur. Ayrıca sektörler arası rekabetin artmasına da fayda sağlaması açısından da her iş verenin en çok para döktüğü alandır.

Bu denli rağbet gören reklam ajansı, her firmanın isteğine cevap verebilecek çeşitliliklerini de piyasaya sürdü. Gerek kâğıt üzerine matbaa basımları gerek TV, radyo, gazete, dergi gibi iletişim araçları vasıtasını, kullanma seçeneklerini, hareketli ticari sektörlere sunmaktadır.

Tabela Reklam Sektörünün Vazgeçilmezi

İşte bu saydığımız reklam çeşitliklerinden biride, günümüz teknolojisinin en ileri noktasından yararlanmak isteyen reklam ajanslarının üretime koydukları, tabela reklamlarıdır. Bu direkler, montaj ayarlamalarını ve hedefine tam ulaşmalarını sağlayan, görünüm açısından kolaylık sunan, 30 cm ile 100 cm arası boyutlara sahip olan direklerdir. Direksiz çeşitleri de mevcut olmakla beraber, direkli olanların, sağlamlığı, hedef alanına oturtması bakımından çok tercih edilmektedir.

Tabela; ticari amaçlı reklam ve bildirimleri daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve bu kitleye duyurabilmek için, farklı malzemeleri bir araya getirerek yapılan bir üründür. Ana malzemesi totem direği olan bu ürün artık, direksizde üretilebilmektedir.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku