EMCI-Logo


Galvanizli Direk

Galvanizli Direk

Galvanizli Direk

Galvanizli Direk ve Galvaniz Direk

Çeliğin 455 derecede erimiş çinkonun içerisine daldırılarak kaplanmasına galvaniz denir. Çinko, demir ile kuvvetli bağlar kurarak 3'lü faz tabakası meydana gelir.  Paslanmaya karşı yapılan galvaniz işlemi, açık havada kullanılan metallerin her türlü hava şartlarına dayanarak ömrünün uzatılması için yapılmaktadır. Galvaniz kaplama direk üretiminde de oldukça kullanışlı bir yöntemdir. Galvaniz direk imalatçıları arasında yer alan EMCİ Endüstri, her türlü galvaniz direk üretimi yapabilmektedir. Aydınlatma direği gibi bir çok direk çeşidinde kalvaniz kaplama uygulanabilmektedir. Genelde yol aydınlatma direkleri için kullanılmaktadır. EMCİ Endüstri, standartlara uygun bir şekilde korozyona karşı dirençli ve uzun ömürlü olacak şekilde, sıcak daldırma galvaniz sistemi ile direk üretimlerini gerçekleştirmektedir. EMCİ Endüstri, yurtiçi ve yurtdışında direk imalat, satış ve kurulum hizmeti vermektedir.

Galvaniz Aydınlatma Direkleri ve Galvaniz Aydınlatma Direk Sistemleri

Ülkemizde ve yurtdışında oldukça yaygın bir şekilde kullanılan galvaniz aydınlatma direkleri, EMCİ firması tarafından profesyonelce üretilmektedir. Galvaniz aydınlatma direk ağırlıkları, direğin boyutuna göre değişmektedir. Galvaniz kaplama işlemi projektör direği gibi bir çok aydınlatma direğinde ve bayrak direği sistemlerinde uygulanabilmektedir. Aydınlatma direklerinin yanı sıra dekoratif direk veya poligonal direk çeşitlerinde de başarı ile uygulanabilmektedir. Galvaniz aydınlatma direkleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Diyarbakır gibi bir çok ilde hizmet vermekteyiz. Galvaniz poligon aydınlatma direği üretimlerimiz 9000 metrekare üretim tesisimizde uzman kadromuz ve kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Üretilen  galvaniz kaplama veya alüminyum aydınlatma direkleri tekrar kontrolden geçirilerek müşterilere teslimatı gerçekleştirilmektedir. Galvaniz kaplama aydınlatma direği haricinde kara yollarında çok kullanılan MOBESE direği veya PTS direği gibi kamera direklerinde de çokça kullanılmaktadır. 

Galvaniz Direk Fiyatları

Zorlu hava şartlarına uygun olarak üretilen direkler için piyasanın en uygun ücretlerini sunmaktayız. Genel olarak 3 mt galvaniz direk fiyatları, 6 mtgalvaniz direk fiyatları, 10 mt galvaniz direk fiyatları ve 12 mt galvaniz direk fiyatları müşterilerimiz tarafından sorulmaktadır. Galvaniz direk fiyatları müşterilerin taleblerine göre değişmektedir. EMCİ Endüstri olarak kurmuş olduğumuz teknolojik sistemler ile piyasadaki en iyi fiyatları sunabilmekteyiz. Galvaniz MOBESE direği fiyatları için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilsiniz. Poligonal direk, kamera direği veya aydınlatma direk fiyatları değişkenlik gösterdiğinden canlı destek hattımızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Galvaniz Direk Çeşitleri

1. Galvaniz Aydınlatma Direği

2. Galvaniz PTS Direği

3. Galvaniz Trafik Sinyalizasyon Direği

4. Galvaniz Plaka Tanıma Sistemi Direği

5. Galvaniz Tabela Direği

6. Galvaniz Kamera Direği

7. Galvaniz M Tipi Tabela Direği

8. Galvaniz N Tipi Tabela Direği

9. Galvaniz T Tipi Tabela Direği

10. Galvaniz TEDES Direği

11. Galvaniz VTS Direği

12. Galvaniz Wimex Direği

13. Galvaniz EDS L Tipi Yönlendirme Direği

14. Galvaniz VMS Direği

15. Galvaniz Başüstü Tag Direği

16. Galvaniz Bayrak Direği

17. Galvaniz İskele Feneri Direği

18. Galvaniz Türkmenistan ve Irak Aydınlatma Direği

gibi bir çok direk çeşidinde galvaniz kaplama yöntemi uygulanabilmektedir.

Galvanizli direk ve alüminyum direk uygun 3 mt, 10 mt, 12 mt galvaniz direk fiyatları, 6 mt galvaniz aydınlatma direk fiyatları ile üretmekteyiz.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku

Tabela Direği Nedir ?

Devamını Oku

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Devamını Oku