EMCI-Logo
Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği

Kamera Direği Nedir?

Toplumun ve bireylerin emniyetli bir şekilde sosyal hayatlarına devam edebilmesi için günümüzde kamera sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kamera sistemleri, MOBESE, TEDES, SEC on kamera, VİMEKS, WMAX başta olmak üzere ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bahse konu kamera sistemleri ortak alanlarda, karayollarında, açık alan ve kapalı alanlarda, kamu ve özel kurumlarda kullanılmaktadır.

 

Kamera Direği Üretimi

EMCİ; kamera sistemlerine uygun boyutlarda direk üretimi ve imalatı yapmaktadır. En çok tercih edilen 3 mt kamera direği olduğu gibi 5 metre, 8 mt kamera direği üretilmektedir. EMCİ firması 1 metreden 30 metreye kadar kamera direği üretebilmektedir. Özel üretimlerde 2 mt – 40 mt arası yapılabilmektedir. Kamera direği imalatının yanı sıra güneş enerjili sokak aydınlatma direği, aydınlatma direği, galvaniz aydınlatma direği, yol aydınlatma direkleri, alüminyum aydınlatma direkleri, projektör direği, TEDAŞ aydınlatma direkleri şartname uygun şekilde üretim ve montajı yapılmaktadır. Kamera direği ürün sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. TEDAŞ aydınlatma direk temel ölçüleri dikkate alınarak teknik şartnamesi uygun bir şekilde istenilen direkleri özellikleri ile birlikte taleplerinize istinaden üretilmektedir. Kamera direkleri poligonal, köşeli, kaideli boru şekillerinde üretilmekte ve firmamız tarafından kamera direği montajı yapılmaktadır. Ürünlerimiz sıcak daldırma galvanizli veya galvaniz üzeri fırınlamalı statik boya yani elektrostatik fırın boyalı olarak istenilen renklere göre 3 metre ila 50 metre arasında imal edilmektedir.  Kamera direği ürünlerimize ana sayfada ki ürünler bölümünden bakabilirsiniz.

 

Kamera Direği Fiyatları

Kamera direği ihtiyaçlarınızı kamera direği şartnamesi ve akılcı çözümlerle imalatını gerçekleştiriyoruz. Alüminyum direk fiyatları ile MOBESE direği fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. EMCİ olarak hareketli kamera montaj direği üretimi yapabilmekteyiz. Ayrıca 3 metre kamera direği fiyatı veya 3 mt galvaniz direk fiyatları hakkında canlı destek hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Öncelikli olarak kaliteli üretim sağlamak ve müşterilerimize cazip fiyatlar sunmaktır. Kamera imalatının yanı sıra aydınlatma direkleri, projektör ve gece görüş sistemi montajı da yapılmaktadır.

Kamera Direği Çeşitleri;

 1. Teleskopik Kamera Direği
 2. Alüminyum Kamera Direği
 3. DOME Kamera Direği
 4. PTS Direği
 5. Dekoratif Kamera Direği
 6. Galvaniz Kamera Direği
 7. Boru Kamera Direği
 8. Bahçe Kamera Direkleri
 9. MOBESE Kamera Direk
 10. Kafes Direkler
 11. Alüminyum Teleskopik Direk
 12. Galvanizli Poligon Kamera Direkleri
 13. Hareketli Kamera Direkleri

 

Kısaltmalar;

TEDES: Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri

TEDAŞ: Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi

MOBESE: Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu

 

Tanımlar;

Kamera Montaj Kutusu: Direk tepesinde ki kameranın konum açısını ayarlamak için, üzerine 1-5 adet kamera takılabilen, kamera montaj aparatına denmektedir.

Portatif Merdiven Sistemi: Direk uzunluğunca, sökülebilir merdiven sistemine denir.

Travers: Tepe noktasındaki kamera montajında kullanılan çelik yapıya denmektedir.

Koruma Merdiven Sistemi: Operatörlerin, direk uzunluğunca müdahale ve direğin tepesine ulaşması için koruma çemberli merdivene denmektedir.

Platform: Direğin tepe noktasında ki, kamera ve yardımcı aydınlatma projektörlerin montajının çelik yapısına denir. Kare, dairesel, dikdörtgen ve sekizgen gibi geometrik seçenekleri sunulmaktadır.

 

EMCI; kamera direği ve kamera direkleri, 3, 5 mt, 8 metre alüminyum, galvaniz, dekoratif olarak uygun fiyat ile şartnameye uygun üretimi ve montajı yapmaktadır.

Diğer Sayfalar

Bayrak Direği

Devamını Oku

Aydınlatma Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku