информация

ARİHÇE

Yunus Sivritaş ve Levent Durmuş’un ortaklığında Ankara’da kurulan EMCİ Endüstri, 2013 yılında çalışma hayatına başlamıştır. EMCİ ismi; ortakların çocuklarının isimlerinin baş harflerinden meydana gelmiştir. Firmamız bu haliyle aile ve toplum değerlerine verdiği önemi de isminde yaşatmaktadır.

HEDEFLERİMİZ, HAYALLERİMİZ 

EMCİ olarak hedefimiz; müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek ekonomik değer yaratmak, sunduğumuz ürün kalitesi ile lider konuma ulaşarak, ürün ve tasarım olarak sektörde takip edilen marka olmaktır. Piyasada sürekliliği sağlamak ve müşteri memnuniyetini önde tutmak için sürekli gelişmek ve kaliteyi en üst safhada tutmak bilinciyle, dünya piyasasında rekabet edebilmek için; gelişimci ve teknolojiyi takip eden bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Fikirleriniz bizim için önemli…

Herhangi bir dış aydınlatma projenizde; fikirlerinizi bizim teknik bilgimizle birleştirerek, yepyeni ürünler ortaya koyabiliriz.

Yaptığımız işin arkasındayız…

Söz verilen en uygun günde teslimat yapar, teslimat sonrasında da yaptığımız işin her daim arkasında duruyoruz.

Bol ürün çeşitliliği…

Dış aydınlatma konusunda A’dan Z’ye aydınlatma ihtiyacını karşılar, size özel zengin ürün çeşitlerimizle farklılığı yaşatırız.

 

HAKKIMIZDA

EMCİ Endüstri, kurulduğu yıl açık ve kapalı olmak üzere toplam 1000 metrekare alanda hizmet veren bir firma iken, gelinen bu noktada 4000 metrekare kapalı, 5000 metrekare açık alanda hizmet vermeye ve üretim inovasyonuna devam etmektedir. Kurulduğunda yıllık üretim kapasitesi 300 ton olan EMCİ, bugün yıllık 3200 tonluk üretim kapasitesine yükselmiş ve bünyesinde barındırdığı elektrostatik toz boya tesisiyle hem üretim çeşitliliğini artırmış hem de üretim kalitesini yükseltmiştir.