EMCI-Logo
Blog

Blog

Paslanmaz Bayrak Direği (Haber)

İçten ve dıştan ipli farklı sisteme sahip olan bayrak direkleri farklı boyutlarda da temin edilebilmektedir. En iyi ve en kaliteli üretim sürecinden geçirilerek uzun yıllar kullanmaya olanak sunan malzemelerden üretilmiştir.

Devamını Oku

Kamera Direği Ankara

Farklı alanlarda hizmet sunan kurum ve kuruluşlarının dış bina alanlarında daha genel bir kullanım alanına sahip olan kamera direkleri güvenliğini sağlamada kullanılan genel sistemleri içerir.

Devamını Oku

Hareketli Kamera Montaj Direği

Kamera direği satın alırken her ne kadar iç aksamları mekanizması ve üretim aşaması önemli ise montaj aşaması da bir o kadar önemlidir. Kamera direği montajının yapılması kullanılacak alana ve üretimsel parçalara göre farklılık gösterir

Devamını Oku

Aluminyum Kamera Direği

Şehir merkezlerinde çoklu trafik alanlarında mobese kameralarının kullanılabilmesini sağlayan kamera direkleri şehrin güvenliği ve oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alabilmeyi sağlayan bir kolaylık sunuyor

Devamını Oku

Bayrak Direği Ankara

Bayrak direklerinin çoğunda kullanılan paslanmaz çelik özelliği hava koşullarından kaynaklı olarak dış alanda su ile temas ettiği noktada kokmasına, renk değiştirmesine ve içten içe çürümesine engel olacaktır. Direklerinde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda bakım ve onarımı da rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Devamını Oku

Bayrak Direği Montajı

Bayrak direği; okullarda yapılacak törenlerde kullanılmak, çeşitli kurumların açılışı, milli bayram ve gösteriler başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılabilmeye uygundur. Kullanılacak her bir amaç için bayrak direğinin uzunluğu farklılık gösterir.

Devamını Oku

Bayrak Direği İzmir

Özel olarak üretimi yapılan her bir bayrak direği zamanında ve uygun fiyatlarla alıcıya teslim edilmektedir. İmalat yapılırken özellikle uzun yıllar kullanabilmeye elverişlilik sunacak çelik boru malzemesinden paslanmaz mekanizmalarla üretilmektedir.

Devamını Oku

Bahçe Aydınlatma LED

Bahçe aydınlatma led ürünler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Genel aydınlatmalarda led projeksiyon gibi ürünler kullanılabilir. Led ampuller modern dünyanın sunduğu teknolojik ürünler arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Bahçe Aydınlatma

Bahçe aydınlatma bahçe dekorasyonlarının en önemli kısımları arasında yer alır. Bahçe içerisinde kullanılacak tüm aydınlatmaların estetik, uzun ömürlü ve güvenli olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

Devamını Oku

Tabela Direği Çeşitleri

Reklam levhalarının uygun ve istenilen yere montajlarında, levhada yayınlanan reklam yazılarının daha net ve rahat görünümü açısından daha iyi hizmet sunmaya yardımcı olan tabela direğidir. Tabii bu tabela direkleri kendi aralarında kalite malzemesi bakımından, uzunluk kısalık ölçümlerinde ayrılık gösterdiği gibi, sunduğu hizmetin ayrıntı ve detay çokluğuna göre de fiyatta değişkenlik göstermektedir. Tabela direği çeşitleri bu noktada ortaya çıkmaktadır. En elverişli seçim, işinizi iyi duruma getirebilecek bir seçimdir.

Devamını Oku

Tabela Direği Fiyatları

Tabela direkleri, trafik ve uyarıcı levhaları monte etmek için kullanılmaktadır. Bu direklerin delikleri sayesinde, levha veya aparat tam istenilen konulur ve yine bu direkler, levhalardaki yayınlanan dijital yazı reklamlarını daha net bir şekilde görmemizi sağlar.

Devamını Oku
Blog