EMCI-Logo
Blog

Blog

Kamera Direği Fiyatları

Kamera direği, günümüzde genellikle güvenlik kameralarını yerleştirebilmek amacıyla kullanılan kamera direği, pek çok alanda önemli bir ihtiyaç olarak değerlendirilmektedir. Evlerde, iş yerlerinde, trafikte ve bu gibi alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla kameraya ihtiyaç duyulurken, kameranın kullanımı için de kamera direğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Devamını Oku

Yol Aydınlatma Direkleri

Yol aydınlatma direkleri, fonksiyonel olarak kullanılan ve sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. söz konusu aydınlatma olduğunda sokakların karanlık olmaması için düzenli olarak aydınlatma sistemleri kontrol edilir. EMCİ ENDÜSTRİ olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde üstün kaliteli malzemeler kullanarak insanların mağdur olmamaları için gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku

Okul Bayrak Direği

Okul bayrak direği ürünleri, her okulda ihtiyaç duyulan ve okulların sahip olmakla yükümlü oldukları demirbaş malzemelerden biridir. Bir okulun amacı, öğrencilerine sağlıklı ve kaliteli eğitim vermektir. Eğitim sadece bilimsel anlamda değil, ahlaksal ve kültürel bağlamları da kapsar.

Devamını Oku

Teleskopik Kamera Direği

Teleskopik kamera direği ürünleri ile kameraların sabit bir şekilde görüntü alabilmeleri sağlanmaktadır. Kamera direkleri birçok farkı seçenekten oluşmaktadır. Mafsallı kamera direği, mobese direği, dekoratif kamera direği, teleskopik kamera direği ve çok daha fazla seçenek kamera direği alanında bulunmaktadır.

Devamını Oku

Galvaniz Aydınlatma Direği

Aydınlatma direkleri insanların günlük yaşamını kolaylaştıran ve yaşam alanlarında mutlaka bulunması gereken önemli ihtiyaçlardan biridir. Sokaklarda, caddelerde güneşin çekilmesi ile beraber havanın karardığı zamanlarda ihtiyaç duyulan bu tür direkler pek çok farklı malzemeden üretilmektedir.

Devamını Oku

Direkli Bayrak Ürünleri

Direkli bayrak ürünleri ile kurumsal bir görüntü sağlamak için ihtiyacınız olan dış görünüm araçlarına sahip olabilirsiniz. Bayrak, sembolik olarak anlam taşıyan ve insanların önem verdiği bir husustur. Gerek vatanımızı temsil eden Türk Bayrağımız gerekse kurumların kendi markalarını ifade edebilmek için kullandıkları bayraklar söz konusu olduğu zaman direkli bayrak ürünleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Devamını Oku

Sokak Aydınlatma Direkleri

Sokak aydınlatma direkleri ile ister yürüyüş yollarını isterseniz araç yollarını gerekli aydınlatmalar için uygun hale getirebilirsiniz. Her türlü sokak aydınlatma direği ihtiyacınızı bulabileceğiniz EMCİ ENDÜSTRİ web sitemiz üzerinden uygun ürünleri inceleyebilir ve sokak lambası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Peki sokak aydınlatma direkleri kaç metredir? Sokak aydınlatma direği fiyatları nelerdir? Sokak lambası direği hakkında merak ettiğiniz birçok bilgiyi sizler için derledik.

Devamını Oku

Kamera Montaj Hizmetleri

Kamera montaj hizmetleri EMCİ ENDÜSTRİ tarafından profesyonel olarak verilen hizmetlerden biridir. Kameralar günlük hayatımızda oldukça fazla yer etmeye başlamakta. Bunun en temel nedeni ise güvenlik ihtiyacı olarak biliniyor. Kamera montaj hizmetleri ile kameraların sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım ömrü olması sağlanmaktadır.

Devamını Oku

Galvaniz Nedir?

Galvaniz, yaklaşık 450 derecede eritilmiş olan çinkonun içine daldırılan çeliğin çinko ile kaplanması ile ortaya çıkan malzemedir. Çinko ve demirin birleşiminden ortaya çıkan dayanıklı madde galvaniz olarak adlandırılmaktadır.

Devamını Oku

Galvaniz Kamera Direği

Galvaniz kamera direği üretimi yapan firmamız, müşterinin talepleri doğrultusunda 80 km/h ile 160 km/h rüzgar hızına kadar dayanıklı olan kamera direkleri üretimi yapmaktadır. Direğin kullanılacağı alana göre pek çok farklı tasarımlarda kamera direkleri üretimi yapılabilmektedir.

Devamını Oku

Dekoratif Aydınlatma

Dekoratif aydınlatma direkleri yaşam alanlarının, sokakların ve daha birçok mekanın daha hoş bir görünüme sahip olurken aynı zamanda işlevsel olarak aydınlanmalarını sağlayan araçlardır. Dekoratif aydınlatma direkleri ile istediğiniz tarz ve modelde yaşam alanlarına uygun tasarımlar oluşturabilir ya da halihazırda var olan dekorasyonlar için tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Peki dekorasyon aydınlatma direkleri tercih edilirken nelere dikkat edilmelidir?

Devamını Oku

Bayrak Direği OSTİM

Bayrak direği ostim pek çok farklı ebatta bulunan bayrakları yüksekte tutabilmek için üretilir. Kullanılacak olan bayrağın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda da direkler imal edilebilir. Bayrak direkleri kullanım amacına göre farklı türde malzemelerden yapılabilirler.

Devamını Oku

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği fiyatları, direği metrajına göre farklılık gösteren yapıdadır. Paslanmaz çelikten üretilen bu direkler özel bir mekanizmaya sahip olarak tasarlanır. 2 milimetre et kalınlığına sahip olan bayrak direkleri, dikelecek alanın zemin çalışması yapılarak motor edilir ve bölgenin rüzgâr alıp almadığı kontrol edildikten uygun biçimde yerleştirilir.

Devamını Oku

Bayrak İmalatı

Bayrak ülke kurum ya da kuruluşların temsil edilmesi için oluşturulmuş olan tasarımların kumaş üzerindeki halidir. Bayraklar maddi olarak büyük değerlere sahip olmasalar da manevi olarak çok büyük değerlere sahip olabilirler.

Devamını Oku

Bayrak Direği İmalatı

Bayrak direği imalatı, firmamız tarafından profesyonel olarak verilen hizmetlerden biridir. Bayrak direği amacı ise temel olarak bayrakların tutunabileceği bir mekanizma olarak faaliyet göstermektir. Birbirinden farklı birçok bayrak direği bulunur.

Devamını Oku

Bayrak Direği Firmaları

Bayrak direği firmaları arasında kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini önceleyen firmamız Emci Endüstri ile sağlam ürünlere sahip olabilir ve yıllarda sorun yaşamadan ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Bayrak direği imalatı, birçok yönden profesyonellik isteyen hizmetlerden biridir.

Devamını Oku

Bayrak Direği Boyu

Bayrak direği boyu, bayrak direği almak isteyen birçok kişi ve firma tarafından araştırılan konulardan biridir. Bayrak direkleri, bayrakları taşıyan ve bayrakların yüksek bir konumda dalgalanmalarını sağlayan araçlardır. Bayrak direği imalatı, bayrak direği boyu kaç metredir? Bayrak direğinin boyu ne kadar olmalıdır? Gibi merak edilen soruların cevapları ve bayrak direği satın alırken dikkat etmeniz gereken hususları sizler için derledik. 

Devamını Oku

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe aydınlatma direkleri önceki zamanlarda daha çok sokak aydınlatmaları için kullanılan dekoratif açıdan hoş bir duruşa sahip olan aydınlatma ürünleri olarak görünüyordu. Fakat günümüzde pek çok insanın dış mekân dekorasyonu ve aydınlatma işlemlerine en az iç mekân dekorasyonu ve aydınlatmasına verdiği kadar önem vermesi, çok daha fazla ürün çeşitliliğini olmasını da beraberinde getirdi.

Devamını Oku

Aydınlatma Direği Fiyatları

Aydınlatma direği büyük – küçük fark etmeksizin hemen hemen her şehir, cadde, sokak ya da pek çok farklı yaşam alanı için en önemli ihtiyaçlardan biridir. Karanlık bir ortamın aydınlatılmasını sağlayan bu direkler, akşam saatlerinde güneşin çekilmesiyle beraber oluşan karanlığın insanların yaşamını olumsuz olarak etkilememesini sağlamaktadır.

Devamını Oku

Alüminyum Aydınlatma Direkleri

Alüminyum aydınlatma direkleri güzel tasarımları ve özellikle yaratıcı ve estetik açıdan sahip olduğu unsurlar ile dikkat çekiyor. Yalnızca belli alanların aydınlatılması amacıyla değil aynı zamanda hoş bir görüntü yakalanmasında ve kentsel dokunun bozulmaması anlamında da katkı sağlıyor.

Devamını Oku
Blog