EMCI-Logo


Duvar Tipi Bayrak Direği

Duvar Tipi Bayrak Direği

Duvar tipi bayrak direği, firmaların veya kurumların duvarlarına sabitlenen ve oradan sarkan direklerdir. Yerden göğe uzanmak yerine duvarlardan yukarı veya aşağı doğru sarkarlar. Bu noktada standart yerden göğe doğru uzanan direklere göre daha kısa yapıdadırlar.

Duvar Tipi Bayrak Direği

Duvar tipi bayrak direği, firmaların veya kurumların duvarlarına sabitlenen ve oradan sarkan direklerdir. Yerden göğe uzanmak yerine duvarlardan yukarı veya aşağı doğru sarkarlar. Bu noktada standart yerden göğe doğru uzanan direklere göre daha kısa yapıdadırlar. Tabii ki bu tür direklerin yapılması bir uzmanlık gerektirmektedir. EMCİ endüstri olarak bu tür direkleri sizin için en uygun olan şekilde yapmaktayız. Peki duvar tipi bayrak direği yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Duvar Tipi Bayrak Direği Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Bayrak direği birçok noktada lazım olmaktadır. Gerek bir firmanın bayrağını gerek bir ülkenin bayrağını taşıyabilmektedir. Bu noktada hiç beklemediğimiz bir anda ihtiyacımız olabilir. İhtiyacımız olduğunda da direk yatırırken mutlaka dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bu noktalar;

Bayrak direğinin malzemesinin kaliteli olması gerekir. Bunun yanında duvara monteleneceği yer de iyi seçilmelidir. Aksi halde direk düşebilir ve zarara yol açabilir.
Bayrak direğinin kendisi de iyi malzemelerden imal edilmelidir. Özelikle dış ortamlardaki bayraklar sürekli hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu da kötü malzemelerden üretilen direklerin kısa zamanda paslanmasına, kararmasına veya çürümesine neden olmaktadır.

Bayrak direklerinin işçiliği de iyi olmalıdır. Direğin boyası akmamalı, kesimler kusursuz olmalıdır.Boya da önemli noktalardan birisidir. Kalitesiz boyalar zamanla solmakta veya sıcağı görünce akabilmektedir. Bu noktada kaliteli bir boya da tercih edilmelidir. Aksi halde kısa sürede boya solacak ve yeniden yapılması gerekecektir.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları

Duvar tipi bayrak direği fiyatları istenilen özelliklere ve uzunluğa göre farklılık gösterebilmektedir. Direğin yapılacağı malzemeye, taşıyacağı bayrağın ağırlığına, kullanılacak boyaya göre farklı fiyatlar çıkmaktadır. Bu noktada sabit bir fiyat vermek yanıltıcı olacaktır. İhtiyacınıza en uygun bayrak direğini belirlemek ve fiyat almak için EMCİ endüstri firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun malzemeler seçilir, iyi bir işçilik ile direğiniz hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Üstelik sizlere uygun fiyatlar da sunulur. Kaliteli işçiliği, iyi malzemeyi uygun fiyatla sizlere sunmak firmamızın temel amaçlarından birisidir. Sektördeki tecrübemiz hem işçiliğimize hem de fiyatlarımıza yansımaktadır.

Duvar Tipi Bayrak Direği