EMCI-Logo


Bayrak Direk Fiyatları

Bayrak Direk Fiyatları

Bayrak direkleri her zaman karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada kendi kurumumuzda veya firmamızda da bu tür direklere ihtiyaç duyabiliriz. Bu noktada bayrak direk fiyatları önem kazanacaktır. Tabii ki bir direğin fiyatı kadar işçiliği, kullanılan malzemesi ve tasarımı da önemli noktalardandır.

Bayrak Direk Fiyatları

Bayrak direkleri her zaman karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada kendi kurumumuzda veya firmamızda da bu tür direklere ihtiyaç duyabiliriz. Bu noktada bayrak direk fiyatları önem kazanacaktır. Tabii ki bir direğin fiyatı kadar işçiliği, kullanılan malzemesi ve tasarımı da önemli noktalardandır. Peki bayrak direği fiyatları ne kadardır? Bayrak direği yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Bayrak Direği Fiyatları Ne Kadar?

Bayrak direk fiyatları büyük oranda değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin sebepleri arasında direğin yapılacağı malzemeni türü, direğin uzunluğu, direğin tasarımı ve ışıklandırma gibi ek opsiyonların istenilip istenmemesi vardır. Tüm bu değişkenler fiyata etki etmektedir. Bu noktada bayrak direk fiyatları da farklılık göstermektedir. Sabit bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. 

Bayrak Direğinde Tasarım

Bayrak direği dekoratif olarak da düzgün olmalıdır. Firmanızın veya kurumunuzun önünde sürekli duracak, bir ülkenin, bir kurumun veya firmanızın bayrağını sürekli dalgalandıracak olan bu yapı da şık olmalıdır. İnsanların çoğu fark etmeden bu direğe odaklanacaktır. Bu da direği de önemli noktalardan birisi yapmaktadır. Mutlaka bayrak direği yaptırırken bulunacağı ortamla uyumlu bir tasarım kullanılmalıdır. Direği inceliği – kalınlığı, renkleri ve genel yapısı kurumunuza ve bulunduğu ortama uygun olmalıdır.

Bayrak Direği Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Bayrak direklerini yaptırırken birçok noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalar;

•    Birinci nokta kesinlikle bayrak direğinin yapılacağı malzemedir. Demir, alüminyum, krom veya benzeri malzemelerden yapılabilir. Kullanılacağı yere ve uzunluğuna göre doğru malzeme seçilmelidir.
•    İkinci nokta boyasıdır. Bayrak direkleri çoğunlukla dışarıda yer almaktadır. Bu da hava koşullarına maruz kalmaları anlamına gelmektedir. Bu noktada boyası bu şartlara uygun olmalıdır. Bunun yanında uzun yıllar atmadan direğin üzerinde durabilmelidir.
•    Bir diğer önemli nokta tabii ki işçiliktir. Gerek bayrağın yapımı sırasındaki işçilik gerekse de bayrağın kurumun veya şirketin önüne takılması sırasındaki işçilik iyi olmalıdır. Aksi halde sadece devrilerek maddi hasara değil, birisinin üzerine düşmesi durumunda can kaybına bile neden olabilir.
•    Son önemli nokta ise direğin kendi sağlamlığıdır. Paslanma gibi durumlar yaşanmamalıdır. Bu noktada kullanılan malzeme türüne göre koruma yapılmalıdır.

Bayrak Direk Fiyatları