EMCI-Logo


5 Metre Bayrak Direği Fiyatları

5 Metre Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direkleri birçok alanda kullanılmaktadır. Sadece ülke bayraklarını değil firma bayraklarını da taşımaktadırlar. Bu noktada sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Tabii ki bu noktada insanlar bir direk ihtiyacı duymakta ve bu konuda araştırma yapmaktadırlar. En merak edilen konulardan birisi de tabii ki direğin maliyeti konusu olmaktadır.

5 Metre Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direkleri birçok alanda kullanılmaktadır. Sadece ülke bayraklarını değil firma bayraklarını da taşımaktadırlar. Bu noktada sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Tabii ki bu noktada insanlar bir direk ihtiyacı duymakta ve bu konuda araştırma yapmaktadırlar. En merak edilen konulardan birisi de tabii ki direğin maliyeti konusu olmaktadır. Peki 5 metre bayrak direği fiyatları ne kadardır? Bayrak direği yaptırılırken nelere dikkat edilmelidir?

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği fiyatlarında maalesef sabit bir ücret bulunmamaktadır. Direklerin çeşidine, yapıldığı malzemeye, kullanılan boyaya ve tasarımına göre farklılıklar oluşmaktadır. Bu noktada 5 metre bayrak direği fiyatları da farklılık göstermektedir. Kesin bir fiyat yazmak hatalı olacaktır.  En doğru fiyatı almak, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde tespit ettirmek ve iyi bir işçilik ile bu ihtiyacınızı karşılamak için EMCİ Endüstri firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ihtiyacınızı doğru şekilde tespit edecek, birinci sınıf malzemeler ve iyi işçilikle sizlere ürünlerinizi hazırlayacaktır. Bunun yanında firmamız iyi malzemeyi iyi işçilik ve uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Bayrak Direği Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Bayrak direği konusunda fiyattan da önde gelecek kısım iyi bir direk yapılmasıdır. Bu noktada bir direk yaptırırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Bu noktalar;

•    İlk kısım boyadır. Direkler her ne kadar işlevleri ile öne çıksa da tasarımsal olarak da güzel olmalıdırlar. Tasarımlarının en önemli kısmı ise boyadır. Bu noktada kaliteli bir boya kullanılmalıdır. Aksi halde ilerleyen yıllarda akma veya solma gibi durumlar oluşacaktır.
•    İkinci önemli kısım kullanılan metalin kalitesidir. Özellikle 5 metre gibi boyutlarda kaliteli malzemeler tercih edilmelidir. Aksi halde şiddetli bir rüzgâr direğin devrilmesine neden olabilir. Bu da hem maddi hem de manevi kayıplara neden olabilir.
•    Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta genel tasarımdır. Direklerde farklı tasarımlar olabilmektedir. Bu noktada mutlaka bulundukları ortamla uyumlu olan bir direk seçilmelidir. 
•    Bu direğin içliği de iyi olmalıdır. Özellikle kesim yerlerinde ve kaynak yerlerinde kusursuz bir işçilik yapılmalıdır. Bu kısımlar doğru şekilde saklanabilmelidir.

5 Metre Bayrak Direği Fiyatları