EMCI-Logo


Direkli Bayrak

Direkli Bayrak

Direkli bayrak günümüzde her firmanın ihtiyacı olan ve kullanılan bir üründür. Kimi zaman bir işletmenin önünde kimi zaman özel bir eğitim kurumunu bahçesinde kimi zaman ise bir hastanenin girişinde bu bayraklara rastlanabilmektedir. Çok sık tercih edilmeleri nedeniyle piyasada farklı boy ve ebatlarda ürünler artmıştır.

Direkli Bayrak

Direkli bayrak günümüzde her firmanın ihtiyacı olan ve kullanılan bir üründür. Kimi zaman bir işletmenin önünde kimi zaman özel bir eğitim kurumunu bahçesinde kimi zaman ise bir hastanenin girişinde bu bayraklara rastlanabilmektedir. Çok sık tercih edilmeleri nedeniyle piyasada farklı boy ve ebatlarda ürünler artmıştır. Bunlar arasından seçim yaparken dikkatli olmak ve bazı noktalara özen göstermek gerekiyor. Firmamız, alanında uzman ekibi ve kısa süre montaj tamamlayan profesyonel ustaları ile size en hızlı şekilde çözüm üretiyor. Eğer ihtiyacınız olan şey bir direkli bayrak ise bu konuda hemen bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Direkli bayrak almak için bazı özel noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlar ile alakalı detaylı bilgiyi almak için hemen bizi arayın.

Direkli Bayrak Seçimi

Direkli bayrak seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz. 
•    Öncelikle bayrak direğinin mutlaka alana uygun ölçüde olması gerekir. Çok büyük veya küçük direkler tercih edilmez.
•    Diğer bir önemli nokta ise bayrak direğinin uzunluğudur. Çok uzun veya çok kısa olmamalıdır. Buradaki uzunluk ekiplerimizce tespit edilmektedir.
•    Diğer bir önemli nokta ise malzemedir. Dış ortamda bulunan direğin zarar görmemesi gerekmektedir. Aşınmaya karşı dirençli olmalıdır. Bu yüzden kurulacağı yere göre malzeme seçimi yapılmalıdır.
•    Tüm bunlara ek olarak montajı düzgün yapılmalıdır.
Bu noktalara dikkat edildiğinde gerekli olan bayrak direği seçimi yapılabilir.

Direkli Bayrak Montaj Aşamaları

Bayrak direği seçimi yapıldıktan sonra diğer aşama olan montaja geçilir. Montaj sırasında yapılacak olan bazı önemli detaylar vardır. Bunlardan ilki kuyu derinliği olmaktadır. Direğin boyuna göre montaj derinliği ayarlanmalıdır. Buna göre kazım yapılmalıdır. Az kazım yapılması halinde direkt zarar görebilir. Daha derin olması durumunda ise direkt istenilen yükseklikte kalamayabilir. Bu yüzden doğru kazım yapılmalıdır. Diğer önemli nokta ise gerekli olan betonun yeterli miktarda kullanılmasıdır. Az kullanılan beton çeşitli sorunlara yol açabilir. Bu gibi durumları ortadan kaldırmak adına siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz kısa süre içinde montajı tamamlar ve sizlere kusursuz bir deneyim sunar.

 

Direkli Bayrak