EMCI-Logo


Bayrak Direği İmalatı Ankara

Bayrak Direği İmalatı Ankara

Her ebatta bayrak direği imal edilerek işletmelere cephelerinde satılmaktadır. Ürettiğimiz bayrak direkleri anahtar teslimdir. Paslanmaz çelik borudan yapılmıştır. Bayrak, sonsuz bir dönüş mekanizması ve bir dişi vida mekanizması ile rüzgâr yönünde çekilir.

Bayrak Direği İmalatı Ankara

Her ebatta bayrak direği imal edilerek işletmelere cephelerinde satılmaktadır. Ürettiğimiz bayrak direkleri anahtar teslimdir. Paslanmaz çelik borudan yapılmıştır. Bayrak, sonsuz bir dönüş mekanizması ve bir dişi vida mekanizması ile rüzgâr yönünde çekilir. Parlak veya saten dekoratif flaş maskeleme sistemleri zemin üzerine yerleştirilebilir ve Türkiye genelinde direkt olarak üretilip satılabilir. 

Poligon Bayrak Direği

Poligon bayrak direği, özel aksesuarlara ve üstten döndürme sistemine sahip çok estetik görünümlü çubuklardır. 3mt'den 12mt'ye kadar tek parça direkler Paslanmaz, galvanizli, boyalı ve özel bir konik şekilde bitirilmiştir.

Yuvarlak Bayrak Direği

Bunlar, özel aksesuarlara ve üstten döndürme sistemine sahip çok estetik görünümlü çubuklardır. 3mt'den 12mt'ye kadar yekpare direkler Özel şekillendirilmiş paslanmaz çelik, galvanizli ve boyalı dairesel koniler olarak üretmekteyiz.

Kurum ve Kuruluşlar İçin Bayrak Direkleri 

Kurum, kuruluş ve markaları temsil eden bayraklara uygun direkler bulunmaktadır. Bu direkleri kullanmak ürün görünürlüğünüzü artıracaktır. Temsil için kullanılan malzemenin sabit bir alanda tutulmasını sağlayınız. Dokuları korunaklı bir alanda saklayarak yırtılma, yıpranma gibi çeşitli olumsuz durumlarla mücadele edebilirsiniz. Farklı kullanım gereksinimlerine göre oluşturulmuş farklı seçenekler bulunmaktadır. Uygulama alanına göre özel olarak üretilen seçenekler, farklı ihtiyaçlara doğru cevabı vermektedir. Büyük boy çubukları sabit tutmak için bir kap tercih edilir. Farklı tasarım özelliklerine sahip kazıklar için farklı destek elemanları kullanılır.  

Demir Bayrak Direği

Farklı ortamlarda kullanılacak ürünler seçilirken çevresel özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Yerin amacına ve özelliklerine göre uygun seçeneğin seçilmesi amaca ulaşmanın önemli bir parçasıdır. Demir bayrak direği, ofisler, okullar ve devlet daireleri gibi ortamlarda tercih edilir. Sağlam bir yapıya sahip olan demir bayrak direkleri büyük ebatlardaki bayraklar için uygundur. 

Krom Bayrak Direği 

Krom bayrak direği, Çalışma ortamınıza estetik bir görünüm katan şık bir duruşa sahiptir. Kurumun ofisinde kullanıldığı için görsel olarak anlamlı bir yapıya sahiptir. Dış mekân kullanımı için tasarlanan modeller, dayanıklı yapıya sahiptir. İç mekân bayrak direği boyutu, okullar gibi çeşitli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, nerede kullanırsanız kullanın kolaylık sağlar. Krom bayrak direkleri paslanmaz ve kolay yıpranmaz. Bu nedenle en çok tercih edilen bayrak direğidir. Dış mekanların dışında iç mekanlarda da kullanılır. Masa üstü Küçük bayrak direkleri genellikle kromdan yapılır. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız en kaliteli bayrak direklerini üretmektedir.

Bayrak Direği İmalatı Ankara