EMCI-Logo


Asansörlü Projektör Direkleri

Asansörlü Projektör Direkleri

Projektör direkleri arasında pek çok model yer almaktadır. Bunlar arasından asansörlü projektör direkleri sıklıkla tercih edilmekte ve genel anlamda üründen memnun kalınmaktadır. 12 metre ila 40 metre arasında ölçüsü değişmekte olan asansörlü projektör direklerinin üretimi bakımından tek modül veya da birden fazla modül kullanılmaktadır.

Asansörlü Projektör Direkleri

Projektör direkleri arasında pek çok model yer almaktadır. Bunlar arasından asansörlü projektör direkleri sıklıkla tercih edilmekte ve genel anlamda üründen memnun kalınmaktadır. 12 metre ila 40 metre arasında ölçüsü değişmekte olan asansörlü projektör direklerinin üretimi bakımından tek modül veya da birden fazla modül kullanılmaktadır. Tek modül kullanılan direkler 12 metre uzunluğunda iken birden fazla modül kullanılan projektör direkleri ise 12 metrenin üzerinde olan direklerdir. Asansörlü projektör direkleri genel anlamda üretilirken aydınlatma yönü ve de üretilecek olan projektör sayısı baz alınarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Portatif merdivenli projektör direği üretimi noktasında da benzer özelliklere ve kriterlere dikkat edilerek bir üretim gerçekleştirilmektedir. 

Direklerde kullanılmak üzere kaç yönlü aydınlatma kullanılacağı büyük önem taşımaktadır. Kaç yönlü aydınlatma kullanılacağı bakımından önemli olan nokta üretimi etkilemektedir. Üretim bakımından 1, 2, 3 ve 4 yönlü olarak aydınlatma direklerinin üretimi gerçekleştirilmektedir. Koruma merdivenli projektör direği bakımından da ürünlerin tasarımı söz konusu olmaktadır. Projektör direklerinin yüksekliklerine göre üretimi de farklılık göstermektedir. En kaliteli ve de güvenilir ürünleri almak istiyorsanız eğer bu durumda firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ürünlerin uygun fiyattan satış işlemini gerçekleştiren firmamız montaj işlemi söz konusu olduğunda da en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Alanında uzun süreden beri firmamız hizmet sağlamakta ve pek çok kişi tarafından da tercih edilir durumda yer almaktadır. 

Bir asansörlü projektör genel anlamda projektör bakımı noktasında zorlanılmakta olan alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada bazı aydınlatma sistemleri bakım ve de temizlenme gibi durumlarda daha fazla sorun yaşatabilmektedir. Ancak yaşanılan bu sorunları en aza indirgemek bakımından asansörlü projektör direkleri tercih edilmektedir. Alanında lider konumda yer alan ve güvenilir olan bir firmayı bu noktada tercih etmek kişilere ve kurumlara bu anlamda avantaj sağlayacaktır. Alanında iyi bir şekilde hizmet sunan bir firmayı tercih ederek aynı zamanda ise bu alanda sorunsuz bir hizmet almayı garanti edebilirsiniz. Asansörlü projektör direği almak noktasında aynı zamanda kaliteli ürünler tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

Asansörlü Projektör Direkleri