EMCI-Logo


Galvaniz Aydınlatma Direği Ankara

Galvaniz Aydınlatma Direği Ankara

Aydınlatma direkleri tüm bunların yanı sıra müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre tasarlayabilmekte ve üretilebilmektedir. Bir aydınlatma direğinde kamera, reklam, Bayrak, totem gibi ürünlerin yer alması isteniyorsa bu durumda ise buna uygun olarak bir ürünü firmamız üretmektedir.

Galvaniz Aydınlatma Direği Ankara

Özellikle park, sığınak, otoyol, sokak, cadde, bahçe ve daha pek çok yerde aydınlatma direkleri sıklıkla tercih edilmektedir. 5 metre ile 15 metre arasında yüksekliği değişmekte olan aydınlatma direkleri montajı bakımından ise kolaylık sunmaktadır. 12 metreye kadar olan aydınlatma direkleri tek parça şeklinde tasarlanabilirken 12 metre ve üzerindeki olan aydınlatma direkleri ise 2 parça şeklinde üretilmektedir. Aydınlatma direği üretim bakımından hizmet sunan bir firma olarak bu alanda lider konumda yer almaktayız. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemli olmaktadır. Hayatın bu kadar süratle aktığı bir dünyada enerjinin dünyanın her yerine ulaşması bakımından çalışmaktayız. Çevre dostu olan aydınlatma direklerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Otoyol, sokak, cadde, bahçe, fabrika, atölye, şantiye gibi alanların aydınlatması bakımından aydınlatma direkleri kullanılmaktadır. Irak aydınlatma direği kullanılacağı alana uygun olarak belirli bir yükseklikte üretimi gerçekleşmektedir. Açık alanlarda, limanlarda, hava alanlarında, otoparklarda kullanılan ve geniş alanların aydınlanması bakımından büyük oranda yardımcı olan projektör direkleri asansörlü, portatif merdivenli veya asansörlü olarak üretilebilmektedir. stadyum için özel olarak aydınlatma direği üretimi gerçekleşmektedir. Stadyumlarda merdivenli stadyum direkleri kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra diğer işlevsel açılardan farklı tipte aydınlatma direkleri kullanılmaktadır. Poligon, dairesel tip, boru tipi gibi köyde seçeneklerine sahip olan aydınlatma direkleri üretimi de söz konusudur.

Aydınlatma direkleri tüm bunların yanı sıra müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre tasarlayabilmekte ve üretilebilmektedir. Bir aydınlatma direğinde kamera, reklam, Bayrak, totem gibi ürünlerin yer alması isteniyorsa bu durumda ise buna uygun olarak bir ürünü firmamız üretmektedir. Galvanizli direk bakımından firmamız profesyonel olan ürünleri üretmektedir. Firmamız çalışmaları esnasında müşterinin isteklerine özel olarak bir üretim gerçekleştirmekte ve bu aşamada ise müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hareket etmektedir. Uygun olan fiyatlardan yüksek kalitede ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız uzun süreden beri özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. En iyi aydınlatma direklerinin üretimi bakımından profesyonel bir şekilde firma olarak çalışmaktayız. Pek çok çeşit ve türden aydınlatma direği üretimini gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Galvaniz Aydınlatma Direği Ankara