EMCI-Logo


Kamera Direği Modelleri

Kamera Direği Modelleri

Kamera direklerini bahçelerde, fabrikalarda, halısahalarda, imalathanelerde, otellerde, apartlarda, devlet dairleri ve hatta oyun alanlarında bile çokça görmekteyiz. Bunun yegane sebebi güvenlik konusunda geçmiş yıllara göre hem ülkesel hem de küresel çapta fazlasıyla ilerlemiş olan gelişmelerdir.

Kamera Direği Modelleri

Kamera direği modellerimiz çok çeşitli olup, Ankara ve çevre illerde yaptığımız kamera direkleri ile adımızdan söz ettirmekteyiz. 

Kamera Direği

Kamera direklerini bahçelerde, fabrikalarda, halısahalarda, imalathanelerde, otellerde, apartlarda, devlet dairleri ve hatta oyun alanlarında bile çokça görmekteyiz. Bunun yegane sebebi güvenlik konusunda geçmiş yıllara göre hem ülkesel hem de küresel çapta fazlasıyla ilerlemiş olan gelişmelerdir. Bilhassa daha hoş görüntüler istenen yerlere Dekoratif Kamera Direği uygulamaları yapılırken, hareketli Kamera Direği Modelleri istenen yerlere ise Mafsallı Kamera Direği uygulamaları yapılır. Kamera direkleri bugünün vazgeçilmezleridir. Kamera direkleri sadece güvenlik anlamında da değil, eğlence mekanlarında ya da düğün ve kına gecelerinde veya nikah törenleri ya da mezuniyet törenlerinde dahi kullanılabilir malzemelerdir. Bu ürünler çok çeşitli metaller ve plastikler ile de üretilirken, ekseriyet metal ve alaşımları üzerinedir.

Dekoratif Kamera Direği

Göze hoş gelen her uygulamanın vazgeçilmez özelliklerinden birisi dekoratif olmasıdır. Dekorlara uygun olan her şey dekoratif olarak nitelendirilebilir. Bizim de dekor ya da tasarım ürünü diye nitelendirebileceğimiz ürünlerden birisi de Dekoratif Kamera Direği’dir. Renk renk ve çeşit çeşit Dekoratif Kamera Direği’ni üretiyoruz. Ve bu direkleri halkımızın beğenisine sunuyoruz. Dekor olarak ferforje, krom alaşım ve diğer alaşım çeşitleri ya da orijinal tasarım demir renkleri de kullanılmaktadır. Renk seçiminin bir ürünün en büyük spesifik özelliklerinden birisini düşündüğümüz için, temeli orijinal tasarımlara dayanan tasarımlarımızda renkleri genellikle kendimiz oluşturuyoruz. Dekoratif Kamera Direği’ni ülkemiz dışında bir çok Avrupa ve Asya ülkesine de gönderiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetleri ise bizim en büyük güç ve enerji kaynağımızdır. 

Mafsallı Kamera Direği

Mafsallı sistemler günümüzün en ulaşılmaz denen yerlerini yaklaştırabilen sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde eğilip, bükülen düz sistemler uç noktalarını ulaşılmasını daha kolay hale getiriyor. Kamera sistemlerinde de Mafsallı Kamera Direği işleri çok kolaylaştırmaktadır. Gerek bakım-onarım işlemlerinde gerekse de değişim ve montaj işlemlerinde istenilen yüksekliklere çok rahat şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu sistemler genellikle zemine montajı yapılan ana parçadan sonrasına bir menteşe konularak, direğin de bu menteşeye bağlanması sonucu hareket kabiliyeti sağlanması ile meydana getirilmektedir. Öyle sistemler gereken yerler oluyor ki, 5-10-15 hatta 20 metre yükseklikte kamera olması gerekiyor. Haliyle ince ve mukavemeti insan taşımak konusunda pek sağlıklı ve yeterli görünmeyen direkler konusu gündeme gelince devreye giren kamera direğinin ismidir; Mafsallı Kamera Direği.

Kamera Direği Modelleri