EMCI-Logo


Modern Aydınlatma Direkleri

Modern Aydınlatma Direkleri

Günümüz koşullarında birçok sokağın ve caddenin aydınlatılabilmesi ve ışıklandırılması adına modern aydınlatma direkleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu direkler belirli ölçülerde ve standartlara sahiptir. Belirli uzunluklarda olan bu direklerin aydınlatma işlemleri belediyeler tarafından sağlanır.

Modern Aydınlatma Direkleri

Günümüz koşullarında birçok sokağın ve caddenin aydınlatılabilmesi ve ışıklandırılması adına modern aydınlatma direkleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu direkler belirli ölçülerde ve standartlara sahiptir. Belirli uzunluklarda olan bu direklerin aydınlatma işlemleri belediyeler tarafından sağlanır. Bu ürünlerin bakımları ve yeri geldiği zaman değişimleri, yine bulunmuş olduğu bölgedeki belediyelere aittir. 

Bunun yanı sıra birçok yerde karşımıza çıkan aydınlatma direği, ayrıca bayrak direği olarak da kullanılabilir. Paslanmaz bayrak direği olarak adlandırılan bu direkler, ülkemiz bayrağını ve farklı bayrakları taşıyabilmek için tasarlanmış özel vidalama sistemi ile tutturulmuş ürünlerdir. Bu ürünlerin üretimi için hizmet veren firmamız günün 24 saati daha da geliştirilebilmesi adına direkler üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Paslanmaz Çelik Direk İmalatı

Bu direkler aynı zamanda paslanmaz çelik olduğu için uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun çıkartılmadan kullanılabilmesine olanak tanır. Bu direklerin etrafında bulunan vidalar sayesinde her türlü hava koşuluna uygun olacak şekilde tasarlanmış olmaları tercih sebeplerinden biridir. 

Aynı zamanda krom bayrak direği olarak da adlandırılan ürünler, doğaya zarar vermediğinden dolayı ve renginden dolayı tercih edilebilir. Genellikle grimsi bir yapıya sahip olan bayrak direklerinin boyları minimum 5 metre ile kullanılan yere göre 100 metre olarak üretilebilir. Bu renk olmalarının nedeni güneşi çok fazla çekmemeleri ve üzerlerine boya işlemlerinin yapılmamasıdır. 

Her Türlü Alanda Kullanılan Ürünler

Genellikle tepelerde kullanılan bu bayrak direkleri, kalınlıkları itibarıyla devrilme ya da yerinden sökülme gibi durumlara karşı gerekli önlemler alınarak özel vidalama sistemi ile birlikte monte edilir. Bayrak direği, ince uzun gövdeleri sayesinde bayrağı çok rahatlıkla taşıyabilir. Her ağırlıktaki bayrağı taşıyabilmek için üretilen Bu ürünler aynı zamanda bayrakların ebatlarına göre de itina ile seçilmelidir. 

Büyük bayraklar için küçük bayrak direkleri uygun olmayacaktır. Taşıma işlemleri hava koşullarının etkisiyle ağırlaşma yapabilir. Bu nedenle seçim yapılırken kişiler gerekli olan ağırlık çalışmalarını mühendisler tarafından belirleyebilirler. En uygun bayrak direklerine firmamızın İnternet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaralarımızdan ya da müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile direk üretimi kısmında bizden yardım talep edebilirsiniz.

Modern Aydınlatma Direkleri