EMCI-Logo


LED Sokak Aydınlatma Direk İmalatı Ankara

LED Sokak Aydınlatma Direk İmalatı Ankara

Paslanmaz olduklarından dolayı uzun yıllar kullanılabilir. Fakat oksitlenme ya da farklı durumlardan dolayı yaşanabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi adına gerekli bakımları düzenli olarak yapılması sağlanmalıdır.

LED Sokak Aydınlatma Direk İmalatı Ankara

LED aydınlatma işlemleri her türlü sokakta kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Aynı zamanda endüstri harikası olan bu ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılabilmesine olanak tanır. Aydınlatma işi önemlidir. Bu nedenle aydınlatma direği seçimleri mevcut bölgenin konumuna göre belirlenmelidir. Bunun yanı sıra aydınlatma direklerine benzeyen farklı işlevler gören bayrak direği çeşitleri de yine özenle seçilmelidir. 
Bayrağın boyutlarına göre belirlenen direk çeşitleri, her alanda kullanılabilecek şekilde ve uzunluklara sahip olabilir. Standart ölçülerde ve özel üretim olarak yapılabilen paslanmaz bayrak direği çeşitleri, her türlü hava koşullarında kullanılabilir. 

Uzun Seneler Kesintisiz Hizmet 

Paslanmaz olduklarından dolayı uzun yıllar kullanılabilir. Fakat oksitlenme ya da farklı durumlardan dolayı yaşanabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi adına gerekli bakımları düzenli olarak yapılması sağlanmalıdır. Bir direğin ortalama olarak ömrü 100 yıl olarak belirlenmiştir. Bu durum bakımları ve bulunduğu konumdaki aşınmasına bağlı olarak daha az sürebilir. Bu nedenle kullanım şekilleri oldukça önemlidir. Teslimat sırasında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda krom bayrak direği çeşitleri de yine okullarda, özel belediyelerde ve çeşitli alanlarda kullanılmak üzere üretilebilen ürünlerdir. Bu ürünlerin boyutu kullanım yerine göre belirlenir. Özel mühendislik harikası olan bayrak direği çeşitleri, her boyuttaki bayrağı taşıyabilmek adına çeşitli boyutlara sahip olabilir. Bu nedenle seçim yapılırken mutlaka bayrağın büyüklüğü, bulunmuş olduğu yerin konumu ve bakımlarının ne şekilde yapılacağı konuları öncesinden belirlenmelidir.

İmalat ve Kalıcı Aydınlatma Seçenekleri

LED sokak aydınlatma direk imalatı yapan firmamız Ankara içerisinde yapılacak işlerde yardımcı olmak için kurulmuş olan bir firmadır. Firmamız telefon numaralarından her zaman destek alınabilir. Ayrıca yine firmamız internet üzerinden hizmet verirken, kendi özel mail adresleri üzerinden de gerekli imalatı yapılması ve ölçülendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesine uygun olacak sipariş alımına da olanak tanır. 

Firmamız alanında deneyimli ve profesyonel olarak çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda kendini geliştirme konusunda da oldukça başarılıdır. Tüm direk ve aydınlatma direkleri çeşitleri için bizi tercih edebilir güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz. Tüm işlemler %100 güvence altında istenilen adrese teslimat seçenekleri ve faturalı olarak sağlanmaktadır.

LED Sokak Aydınlatma Direk İmalatı Ankara