EMCI-Logo


Bahçe Aydınlatma Direği Modelleri

Bahçe Aydınlatma Direği Modelleri

Eğer siz de paslanmaz bayrak direği arayışında iseniz bahçenizde bu direklerin özelleşmiş modellerini kullanabilirsiniz. Bahçe için uygun olan bahçe aydınlatma direği modelleri ile hem şık bir bahçeye hem de yeterince aydınlık bir ortama kavuşabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Direği Modelleri

Eğer siz de paslanmaz bayrak direği arayışında iseniz bahçenizde bu direklerin özelleşmiş modellerini kullanabilirsiniz. Bahçe için uygun olan bahçe aydınlatma direği modelleri ile hem şık bir bahçeye hem de yeterince aydınlık bir ortama kavuşabilirsiniz. Bu tarz bir bahçe direği alırken öncelikle dikkat etmeniz bazı noktalar vardır. Doğru bahçe direğini seçtiğiniz taktirde sonucunda başarılı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bahçeniz hem aydınlık hem de şık olabilir. Krom bayrak direği ürünlerinden farklı olan bu ürünler daha kısa ve daha kalın olarak imal edilmektedir. Burada çaplar ve malzemeler değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de firmamızdan alacağınız özel yapılı modelleri tercih ederek güzel bir seçim yapabilirsiniz. 

Bahçe Aydınlatma Direği Seçimi

Bahçe direği seçimi yaparken dikkat etmeniz temel noktalar vardır. Bunları şu şekilde ifade edebiliriz:

•    Bahçe direği mutlaka alanınıza uyumlu olmalıdır. Uyumdan kasıt hem renk hem de modeldir. Bahçenizin mobilyasına veya ortamın mobilyalarına uyum sağlaması gerekir. Eğer bu ürün standart ortak bir park için alınıyorsa yine bu ortamdaki eşyalara uygun olmalıdır.
•    Direk sağlam olmalıdır. Rüzgâr veya şiddetli etkiye maruz kaldığında yıkılmamalıdır. Bu ise bir diğer önemli noktadır.
•    Aşınma sorunu bir diğer işlemdir. Bahçe direğinin yağmur sularından dolayı aşınmaması gerekir. Firmamız son derece titiz bahçe direkleri imal ederek bu sorunu da ortadan kaldırmaktadır. Aydınlatma direği ihtiyacınızı bu şekilde çözüme kavuşturmaktadır.
•    Bahçe direği düzgün monte edilmelidir. Montajda yapılan hatalar kalıcı sorunlara yol açabilir. Aydınlatma direğinin devrilmesi büyük risk oluşturabilir.

Bu aşamalara dikkat ederek bayrak direği seçimi yapabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Direği Montajı

Eğer siz de bahçe aydınlatma direği modelleri içinden seçim yapma konusunda kararsızsanız öncelikle montaja önem vermeniz gerektiğini ifade edebiliriz. Montaj sırasında yapılan ufak hatalar büyük sorunlara yol açar. Bunu ortadan kaldırmak içinse firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz gerekli derinliklerde çukur açtıktan sonra direklerin montajını yapar. Gerekli olan tüm saplamaları yerine yerleştirerek sorunsuz bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. Daha fazla detaylı bilgi almak için siz de hemen bizleri arayabilirsiniz. 

Bahçe Aydınlatma Direği Modelleri