EMCI-Logo


Paslanmaz Bayrak Direği Modelleri

Paslanmaz Bayrak Direği Modelleri

Bayrak direkleri birçok fabrikada, işletmede ve farklı alanda kullanılmaktadırlar. Bu direklerin çeşitli özelliklere ve uzunlulara sahip olması oldukça önemlidir. Bunlara dikkat edildiği taktirde doğru bir bayram direği seçimi yapılabilir.

Paslanmaz Bayrak Direği Modelleri

Bayrak direkleri birçok fabrikada, işletmede ve farklı alanda kullanılmaktadırlar. Bu direklerin çeşitli özelliklere ve uzunlulara sahip olması oldukça önemlidir. Bunlara dikkat edildiği taktirde doğru bir bayram direği seçimi yapılabilir. Paslanmaz bayrak direği modelleri çeşitli özelliklere göre gruplandırılmaktadır. Öncelikle uzunluğa göre farklı modellerin olduğu ifade edilebilir. Paslanmaz bayrak direği 5,6,7 veya 8 metre gibi ölçülerde olabilir. Ayrıca özel imalat olarak boyutları da belirlenebilir. Bir diğeri ise makara sistemidir. Makara sistemlerindeki farklılıklar bayrak direklerinin modellerinin değişmesine sebep olmaktadır. Ayrıca bayrak direklerinde paslanmaz çelik olup olmaması da farklı modellerin ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Siz de bu modeller içinden en uygun olanını seçmek için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Paslanmaz Bayrak Direği Seçimi

Bayrak direği seçimi yapılırken öncelikle bazı özelliklere dikkat edilmelidir. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

•    Bayrak direğinin sağlam olması gerekir. İmalat sürecinde kaliteli malzemeler kullanılması şarttır. Paslanmaz çelik veya krom bayrak direği seçimi yaparken bu noktaya dikkat etmek gerekiyor. 
•    Bir diğer önemli nokta ise makara sistemidir. Takılmayacak ve son teknoloji makara sistemlerinin olması bayrak direğinin daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır.
•    Montaj en önemli aşamalardan birisidir. Montaj esnasında çukurun ne kadar kazılacağı, betonun hangi düzeyde atılacağı ve saplamaların nasıl gerçekleşeceği konularında titiz olunması gerekiyor. Profesyonel montaj ekibinden hizmet almak önem taşıyor.
•    Tüm bunlara ek olarak bayrak direğinin alana uygun olması gerekmektedir. Bina yüksekliğine göre yeterli yükseklikte bulunması oldukça önemlidir.

Bu noktalara dikkat edilirse profesyonel bir bayrak direği alımı ve montajı yapılabilir. 

Paslanmaz Bayrak Direği Uygulaması 

Uygulama oldukça önemlidir. Paslanmaz bayrak direği modelleri içinden en doğrusunu seçtikten sonra diğer aşama montaj olacaktır. Montaj aşamasında her konuda titiz olunması gerekir. Eğer doğru bir montaj yapılmaz ise ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bayrak direğinin ilk olarak yeterli derinlikte bir yere yerleştirilmesi gerekir. Buna uygun bir alan kazılmalıdır. Sonrasında ise yeterli düzeyde beton ve korumalar yapılmalıdır. Tüm bunlar titizlikle yapılır ise kurulum tamamlanır. Firmamızdan destek alarak siz de bu alandaki ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Paslanmaz Bayrak Direği Modelleri