EMCI-Logo


LED Park Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları

LED Park Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları

LED park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları araştırması yapıyorsanız birçok noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktalara dikkat ederek doğru sonuçlar alabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz.

LED Park Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları

LED park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları araştırması yapıyorsanız birçok noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktalara dikkat ederek doğru sonuçlar alabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Öncelikle fiyatlardan önce kaliteye dikkat etmeniz önem taşıyor. Kaliteli bir aydınlatma direği uzun vadede rahat etmenizi sağlayacaktır. Bir diğer önemli konu ise erozyona dayanımdır. Bahçe park aydınlatma direkleri genel olarak dışarıda olduğu için mutlaka dayanıklı ürünler tercih edilmelidir. Yağmur zamanla havadaki kimyasalları yeryüzüne indirir. Bu inen kimyasal maddeler ise metal yüzeylere zarar verir. Korozyona dayanımı olan ürünler buna karşı dayanıklı olacaktır. Sonuç olarak yıpranmadan uzun yıllar dış ortamda kalabilecektir. 

LED Park Bahçe Aydınlatma Direk Türleri

Farklı birçok türde park ve bahçe direği mevcuttur. Bunlarda ışık sayısı, ışık yüksekliği, direk yapısı gibi faktörler ile birbirinden ayrılır. Bu direk türleri şu şekilde ifade edilebilir:

    •    Standart aydınlatma direkleri: Bu direkler TEDAŞ şartnamesine uygun imal edilmektedir. Olabildiğince dayanıklı ve uygun şekilde imal edilir. Uzun yıllar kullanıma elverişlidir.
    •    Dekoratif aydınlatma direkleri: Dayanıklı olan bu ürünler çok şık görünüme sahiptir. Farklı model ve seçenekleri mevcuttur.
    •    Solar aydınlatma direkleri: Güneş enerjisi ile enerji ihtiyacını karşılayan bu direkler herhangi bir elektrik hattına ihtiyaç duymaz. Bu ise ciddi oranda avantaj sağlamasına imkân tanır.
    •    Portatif Elektrik Direkleri: Standart bir şekilde üretilen bu ürünler uzun yıllar dış ortam şartlarına dayanır. Rüzgârdan etkilenmeyecek şekilde özel olarak tasarlanır.

Tüm bu direk türlerinden dilediğinizi seçebilir, bahçe ve park gibi alanlarınızda kullanabilirsiniz. 

Park ve Bahçe Aydınlatma Seçimi

Seçim yaparken titiz davranmak önem taşıyor. Eğer doğru sonuçlar elde etmek istiyorsanız mutlaka profesyonel destek almalısınız. EMCİ aydınlatma olarak son derece kaliteli ürünler imal ediyoruz. Bu ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Montaj hizmetimiz ile kısa süre içinde işlemlerinizi tamamlıyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak ve hemen montaj yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. Firma yetkilimizden bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuz mekanınıza uygun bir aydınlatma direği seçimi yapmanızı sağlayacaktır. LED park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları konusunda size firmamız yardımcı olacaktır.

LED Park Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları