EMCI-Logo


Kamera Direği Ankara

Kamera Direği Ankara

Farklı alanlarda hizmet sunan kurum ve kuruluşlarının dış bina alanlarında daha genel bir kullanım alanına sahip olan kamera direkleri güvenliğini sağlamada kullanılan genel sistemleri içerir.

Kamera Direği Ankara

Farklı alanlarda hizmet sunan kurum ve kuruluşlarının dış bina alanlarında daha genel bir kullanım alanına sahip olan kamera direkleri güvenliğini sağlamada kullanılan genel sistemleri içerir. Dış mekan alanlarında oluşabilecek ve insan güvenliğini tehdit edecek unsurların bulunduğu fark edildiği noktalarda daha çok işlevsel olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra farklı sektörlerde işlevi bulunan hizmet binalarının dışına konularak satışı yapılan ürünlerin güvenliği de sağlanabilir. Kamera direkleri farklı amaçlarla kullanılan direkt sistemlerinden apayrı bir konumdadır. Daha sistematik bir yapısı bulunur. Elektrikli bir aksama sahiptir. Dış hava koşullarından kaynaklı olarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı daha dirençli olması gerekir.

 

Üretimi sağlanan kamera direkleri farklı çeşitlerde ve boyutlarda yer alabilir. Özel olarak elektrostatik fırın boyası ile kaplaması yapılan bu direkler galvaniz kaplama adı verilen boya ile uzun yıllar kullanılmayı sağlar. Muhakkak ki burada yapılan üretimlerde dayanıklılık ön plandadır. Rüzgarın, kar ve yağmurun sunduğu olumsuz koşullardan kameraların açısının etkilenmesini engel olacak sağlamlıkta ve silindirik formda yapıları bulunur. Kaliteli bir üretim alanında imal edilen kamera direkleri genellikle çelik saç yapıda üretimi sağlanır. Üretimde kullanılan kenar sayısı çoklu olarak kameraların kullanılmasını sağlar ve genellikle isteğe göre değişen bu sayılar 6 ile 15 farklı kenardan oluşabilir. Farklı boyutlarda üretilebildiği için çoklu kademelerden de oluşmaktadır. Avm girişlerinde, çoklu ve özel otopark alanlarında, fabrikalarda, özel mülkiyetin bulunduğu site alanlarının güvenliğini sağlayabilmek amacıyla kullanılmaktadır.

 

Dış mekanların güvenliğini sağlamak amacıyla üretilen kamera direklerinde kullanılan malzemeler büyük bir titizlikle seçilir. Özellikle gelişen teknoloji ile beraber artan standartlar ve oluşabilecek olumsuzluklar da göz önünde bulundurulur. Estetik olarak da güzel bir görünüm sunabilmesi önemli olarak görülmektedir. Özel mülkiyette, bahçe alanlarında, kamusal iş merkezlerinde ve parklarda rahatlıkla kullanılmaya destekleyen ölçülerde üretimi sağlanmaktadır. Üretimi yapılan malzemelerin belirli aralıklarla garanti süresi de bulunur. Bu süreçte oluşabilecek herhangi bir bakım ve onarımında anında müdahale edebilme müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibimiz bulunuyor. Kullanışlı aparatları yıllarca kullanabilmeyi sağlayacak kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilmiştir.

 

Kamera Direği Ankara