EMCI-Logo


Aluminyum Kamera Direği

Aluminyum Kamera Direği

Şehir merkezlerinde çoklu trafik alanlarında mobese kameralarının kullanılabilmesini sağlayan kamera direkleri şehrin güvenliği ve oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alabilmeyi sağlayan bir kolaylık sunuyor

Aluminyum Kamera Direği


Şehir merkezlerinde çoklu trafik alanlarında mobese kameralarının kullanılabilmesini sağlayan kamera direkleri şehrin güvenliği ve oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alabilmeyi sağlayan bir kolaylık sunuyor. Üretilen kamera direğinde kullanılan paslanmaz galvaniz malzeme görüntü olarak şıklık sunarken doğa dostu bir şekilde yıllarca kullanabilmeyi de destekler.

Üretimi yapılan kamera direklerindeki en büyük dikkat çeken nokta her açıdan görüntü alabilecek kenarların oluşturulmasıdır. Bu nedenle normal bir direkten daha farklı bir üretim aşamasından geçer. İnsanların yoğun olarak bulunduğu dış mekan alanlarında hastane, okul ve park gibi çocuklarında güvenliğinin ön planda olduğu kurumlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Üretilen kamera direkleri galvaniz kaplı veya sıcak daldırma galvaniz kaplı, teleskopik, L, M,N veya T tipi olarak farklı amaçlara dönük üretimi yapılabilmektedir. Özel istek doğrultusunda imalata başlanmadan önce kullanılacak kamera sayısı ve açısına yönelik üretim sağlanabilmektedir. Ek aparat kullanılmaya dönük bir istek oluştuğunda üretim yapılırken bu konu ön planda tutulur.

 

Kamera direği tercih edilirken hava koşullarından dolayı oluşabilecek yüksek ısı ve yağmur suyuna dayanıklı olarak üretilmelidir. Bu nedenle paslanmaz çelik gövde daha çok tercih edilir. Kullanılacak alana göre boyut seçimi de uykun genişlik ve çap oranında olmalıdır. En önemli nokta kolaylıkla monte edilebilmesidir. Güvenlik için temin edilebilecek kamera direkleri farklı fonksiyonlara sahip kademeli standart görünümlü veya çelik flanşlı olarak farklı modellerde bulunabilmektedir. Alüminyum kamera direğinin en büyük avantajı rahatlıkla işlen ile bilerek şekil verilebilmesidir. Dış yüzeyinde alüminyumun sağlamış olduğu korozyon tabakası oksitlenmeye karşı koruyucu bir görev üstlenir. Özellikle elektronik mekanizmalarla daha elverişli olarak kullanılabilen bu madde elektrikte iletkenliği de sağlamaktadır.

 

Oluşabilecek dış hava koşullarına karşı da büyük bir yalıtım ve koruma özelliği de sunar. Alüminyum kamera direği yapılan üretim doğrultusunda rahatlıkla temin edilebilir. Hammaddesi tamamen alüminyumdan oluşuyor. Dış alanlarda kullanılmaya yatkınlık gösterir. Farklı olarak üretilen yan aksesuarlara yönelik uyum sağlayabilme kapasitesine sahiptir. Oluşabilecek herhangi bir kablolama sisteminde ani müdahale yapabilmeyi sağlayacak sigorta kapağı da bulunmaktadır. Çeşitli bağlantılar montaj aşamasında dikkatle korunur. Nakliye hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Ürün üzerinde topraklamayı sağlayacak bir bağlantı alanı da bulunmaktadır.

 

Aluminyum Kamera Direği