EMCI-Logo


Bayrak Direği İzmir

Bayrak Direği İzmir

Özel olarak üretimi yapılan her bir bayrak direği zamanında ve uygun fiyatlarla alıcıya teslim edilmektedir. İmalat yapılırken özellikle uzun yıllar kullanabilmeye elverişlilik sunacak çelik boru malzemesinden paslanmaz mekanizmalarla üretilmektedir.

Bayrak Direği İzmir

Özel olarak üretimi yapılan her bir bayrak direği zamanında ve uygun fiyatlarla alıcıya teslim edilmektedir. İmalat yapılırken özellikle uzun yıllar kullanabilmeye elverişlilik sunacak çelik boru malzemesinden paslanmaz mekanizmalarla üretilmektedir. Üretim ağı içerisinde bulunan her türlü bayrak direğinin portatif oluşur. Rahat taşınabilmeyi sağlar. Kullanılan malzemelerde ergonomikliğine ve rahat kullanıma sahip oluşuna dikkat edilir. Özellikle boru içerisine gizlenmiş ip malzemesi ile bayrağın rahatlıkla hareket edilmesi sağlanır. Son sistem olarak kullanılan ve rüzgarın kesme hızı ile senkronik hareket edebilen döner başlıklı bayrak direkleri de rahat bir kullanım sunar. 

Üretimi yapılan bayrak direkleri şirketlerde, okullarda, genel müdürlüklerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, ulusal ve uluslararası alanlarda ülkemizi temsil eden kurum binalarının önlerinde rahatlıkla kullanılabilir bir özelliği bulunur. İstendiği zaman yere yatırılarak bayrak değişiminin yapılması ya da herhangi bir müdahaleye yönelik kolaylık sağlama gibi işlevsel özellikleri de bulunur. Bayrak direğinin üretiminin yanı sıra flama direği büyük ve küçük bayrak direğinin özel imalatı ve satışı yapılabilmektedir. Özel kaplamalar ile hem şık hem de rahat bir kullanım sunan farklı boyutlarda çok çeşitli bayrak direkleri özel boyama işlemleri yapılarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Bayrak direkleri flamaların için kullanılabilecek direkler olarak da temin edilebilmektedir. Pek çoğu içten iplikli olmakla beraber dıştan ipli olanlar da bulunmaktadır. Duvara monte edilebilecek bayrak direkleri de sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Boğumlu konik yapıda farklı boyut ve uzunlukta bayrak direkleri uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Bulunulan bayrak direkleri kolaylıkla montajı yapılabilir ve anında teslim sağlanır. Üretilen bayrak bileklerinde kullanılan malzemelerin çoğu paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu kısa sürede yıpranmasına engel olacağı için uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanmayı sağlayacaktır. Parlak bir yüzeye sahip olmaları aşınma ve yıpranmalara karşı ve estetik bir görünüm oluşturur. Bayrak direği imalatı yapılırken kullanılan mekanizma çelik halat alternatifi ile üretilmektedir. Her bayrak direğinin tepe kısmında bir döner yapı bulunur. Tepe döneri olarak adlandırılan bu yapı bayrağın şiddetli hava koşulları sebebiyle direğe dolanmasına engel olacaktır.

Bayrak Direği İzmir