EMCI-Logo


Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Direkleri

Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Direkleri

Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Direkleri Gün İçerisinde Kendi Enerjisini Depolayacağı Güneş Enerji ve Depolama Sistemlerini Bünyesinde Barındıracak Şekilde Tasarlanmaktadır.

Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Direkleri

Dünya üzerindeki tüm enerjiler sınırlı kaynaktır. İnsanoğlunun kullanımı sonrasında elbette bir gün bu sınırlı kaynaklarımız tükenecek ve yeni enerji kaynakları arama çalışmaları başlayacaktır. Bu yeni kaynakların da sınırsız olması ve asla tükenmiyor olması da önem arz edecek. Son dönemlerde enerji kaynaklarının tükenmeye başlaması ile arama çalışmaları başladı. Bulduğumuz en önemli ve sınırsız kaynak güneş enerjisi idi. Peki, güneş enerjisi nedir? Güneş enerjisi; güneş ışınlarının paneller sayesinde toplanarak sistemler sayesinde dönüştürülmesi sonucunda ortaya çıkan enerjiye verilen isimdir. Güneş enerjisinin diğer enerji kaynaklarına nazaran daha uygun fiyatlı olması ve sınırsız olması kullanım miktarını da arttırmıştır.

Her ne kadar farkında olmasak da aslında hayatımızın hemen her alanında güneş enerjisi yer almaktadır. Bunlardan biri de güneş enerjili solar aydınlatma direkleri olmaktadır. Parklarda, bahçelerde, otoparklarda, fabrika aydınlatması, devlet kurumları ve üniversite aydınlatması gibi hemen her alanda kullanım fırsatı sunmaktadır. Solar güneş enerjili aydınlatma sistemi %100 enerji tasarrufu sağladığı için çok kullanılan bir sistemdir. Güneş panelli aydınlatma direği sistemleri LED sistemler ile entegre edilerek kullanıma sunulmaktadır. Güneş Enerjili Aydınlatma Direkleri elektrik hattının çekilemeyeceği, elektrik şebekesinin olmadığı yerlerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Güneş enerjili solar aydınlatma direkleri için herhangi bir abonelik gerekmemektedir. Böylelikle her ay fatura ödeme işlemleri olmaksızın ve abonelik işlemlerinin gerginliği olmaksızın enerjiye kavuşmanın keyfini çıkarırsınız.

Güneş enerjili sokak aydinlatma direkleri ya da güneş enerjili bahçe aydınlatma direkleri gibi çeşitleri olan aydınlatma direklerinin yerlerini istediğiniz gibi değiştirme imkânına sahip olursunuz. Gündüz depoladığı enerjiyi gece kullanır ve aynı zamanda güneşsiz günlerde ortalama 3-4 gün çalışma kapasitesine sahiptir. Elektrik kesintilerinin sık sık yaşandığı yerlerde de kullanım alanı oldukça geniştir. Güneş enerjili solar aydınlatma direkleri gündüz yanmadığı sürelerde de şık görüntüsü ile parkların, bahçelerin ve diğer kullanım alanlarının eşsiz bir görünüme sahip olmasına olanak tanır. Güne enerjili solar aydınlatma direkleri için kullanılan güneş panellerinin ömrü sınırsınızdır. Bakım ve işçilik gerektirmez. Uygun güneş enerjili aydınlatma direkleri fiyatları için EMCİ endüstri ile iletişime geçebilirsiniz.

Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Direkleri