EMCI-Logo


Direk Üstü Bahçe Aydınlatma

Direk Üstü Bahçe Aydınlatma

Direk üstü bahçe aydınlatma direkleri ile bahçelerin aydınlatmasında en kaliteli direklerin üretimini Emci Aydınlatma olarak yapıyoruz.

Direk Üstü Bahçe Aydınlatma

İç mekân aydınlatması kadar dış mekânların aydınlatması da son dönemlerde önem kazandı. Özellikle ev bahçelerinin aydınlatması için birbirinden eşsiz ve özel tasarım aydınlatma seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle bir eve ya da mekâna girişte bahçenin aydınlatması ve dizaynı insanları etkileyen birinci unsur olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda son dönemlerde bahçe kültürünün de iyice arttığı düşünüldüğünde bahçe aydınlatması şart olmuştur. Ancak bahçe aydınlatması ne şekilde yapılmalı ve ne şekilde aydınlatma seçilmeli? Aydınlatma sektöründe birbirinden farklı birçok model görmek ve bulmak mümkün ancak en dekoratif, kullanışlı ve tasarruflu olanı seçmek birincil öncüller olacaktır. Bu yazımızda direk üstü bahçe aydınlatma hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bahçe aydınlatma direği istenilen her uzunlukta ve bahçenin istenilen her köşesine koyulacak şekilde tasarlanabilmektedir. İster çelik ister alüminyum maddeden yapılan bahçe aydınlatma direkleri yaz ve kış her mevsime ayak uyduracak, paslanma yapmayacak şekilde yapılmaktadır. Böylelikle yaptıracağınız direkler sizleri uzun seneler tekrar masrafa sokmayacaktır. Direk üstü aydınlatma armatürleri müşterilerin istediği tasarıma sahip olabilmektedir. Bahçe aydınlatma direkleri ve armatürleri son teknoloji kullanılarak yapılmakta ve yıllara meydan okumaktadır. Özel tasarım direk üstü bahçe aydınlatma ile isterseniz aydınlatma direklerinize lazer ile yazı yazdırabilir ve bahçenize farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Direk üstü aydınlatma konusunda müşterin dikkat ettiği bir diğer unsur da aydınlatmaların olabildiğince tasarruf ettirecek şekilde dizayn edilmesidir.

Direk üstü bahçe aydınlatma direklerinde LED ışıkların kullanılması yüksek derecede verim alarak tasarruf etmenizi sağlayacak birincil adımdır. EMCİ endüstri olarak aydınlatma direklerimiz tasarruf sağlaması amacı ile solar güneş enerjili şekilde üretilebilmektedir. Solar güneş enerjili aydınlatma direkleri son dönemde hemen herkesin tercihi olmaktadır. Direk üstü bahçe aydınlatma, bahçe aydınlatma konusunda en çok tercih edilen türdür. Diğer türlere göre daha göz alıcı olması ve istenilen şekilde yapılabilmesinin yanı sıra diğer bahçe aydınlatma türlerine göre daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Tüm bu saydıklarımız direk üstü bahçe aydınlatmanın tercih sebepleridir. EMCİ endüstri yılların vermiş olduğu tecrübe ile aydınlatma ve aydınlatma direkleri konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Bahçe aydınlatması ve direk üstü bahçe aydınlatması hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Direk Üstü Bahçe Aydınlatma