EMCI-Logo


25 Metre Bayrak Direği Fiyatları

25 Metre Bayrak Direği Fiyatları

25 metre bayrak direği üretim ve tedarikinde çok uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetler Emci Endüstri tarafından sunulmaktadır.

25 Metre Bayrak Direği Fiyatları

Eğer sizin de bayrak direği ihtiyacınız var ise bu alanda üretici olan firmamızı tercih edebilirsiniz. 25 metre bayrak direği fiyatları konusunda yaptığınız araştırmaya bulabileceğiniz en uygun fiyatlar firmamıza aittir. Bir bayrak direği satın alırken bazı noktalara dikkat etmek de gerekir. Sadece fiyata odaklanarak kalitesiz bir ürün almak, bu üründen uzun yıllar dayanmasını beklemek doğru olmaz. Bu yüzden mutlaka uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri tercih etmek gerekiyor. Bu alanda hizmet veren profesyonel firmamız size en iyiyi sunmayı hedefliyor. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız aradığınız kaliteli bayrak direğini sizlere ulaştırıyor.

Halat Sarma Mekanizması ve Sonsuz Döner Üst Bölme

Bayrak direklerimizde işlerinizi kolaylaştırmak için birçok farklı mekanizma mevcuttur. Bunlardan ilki halat sarma mekanizmasıdır. Özellikle şiddetli rüzgârın olduğu günlerde halat sarma sorun olabilir. Bayrağı indirmek veya yükseltmek sorunlara yol açabilir. Bu gibi durumlarda halatın birbirine dolanmasını önleyen halat sarma mekanizması mevcuttur. Halat sarma mekanizması sayesinde bayrak kolaylıkla hareket ettirilebilir. Herhangi bir yere dolanmadan aşağı yukarı hareketi kolaylaştıran bu mekanizma üst bölümde de sonsuz döner kısım ile bütünleşmektedir. Sonsuz döner kısım ise bayrağın hareket ettirildiği sırada 360 derece dönme yaparak dolanmayı engeller. Bu sayede bayrak ipinin zarar görmesi de engellenir. 25 metre bayrak direği fiyatları araştırması yapıyorsanız bu iki özelliğin olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamızın tüm ürünleri bu özellikler içeriyor.

Sabitleme Çubuğu ve Boncuğu

Farklı birçok bayrak direği arasından seçim yaparken sadece 25 metre bayrak direği fiyatları araştırması yapmak doğru olmaz. En doğru seçimler için bayrak direğinin çeşitli özelliklere sahip olması beklenir. Bunlardan birisi de sabitleme mekanizmalarıdır. Bayrağın özellikle rüzgârlı havalarda çok fazla dönüş yapmaması ve direğin duruşunu etkilememesi için ürünlerimiz özel mekanizmalar mevcuttur. Sabitleme çubuğu ve boncuğu olarak geçen bu mekanizma sayesinde bayrak direkleri çok daha sağlam şekilde yerinde durabilmektedir. Siz de firmamızdan son teknoloji bayrak direkleri temin ederek bu alandaki ihtiyacınızı profesyonel şekilde karşılayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

25 Metre Bayrak Direği Fiyatları