EMCI-Logo


12 Metre Bayrak Direği Fiyatları

12 Metre Bayrak Direği Fiyatları

12 metre bayrak direği fiyatları üretim kalitesine ve üretimdeki koruyuculuk kaplamalarına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için tıklayın!

12 Metre Bayrak Direği Fiyatları

Eğer sizin de bayrak direği araştırmanız mevcutsa bu durumda 12 metre bayrak direği fiyatları araştırması yapıyor olabilirsiniz. Firmamız bu alanda üretici firmadır. Aracı firma olmadığı için sizlere direkt olarak üreticiden ürün alma şansı vermektedir. Üreticiden alacağınız bu ürün ile hem fiyatın en dipte olmasını sağlayabilir hem de en kaliteli ürünlere kavuşmayı başarabilirsiniz. Bu sektörde öncü olan firmamız kaliteden ödün vermiyor. Kaliteli ve yıpranmayan bayrak direklerimiz uzun yıllar kullanılabiliyor. Siz de firmamızın ürünlerini inceleyebilir, bayrak direği hakkına detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

304 Kalite Paslanmaz Çelik!

Ürünlerimiz 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu malzeme türü ile imal edilmiş bayrak direkleri piyasada en çok aranan ürün gruplarındandır. Sebebi ise pastır. Özellikle dış ortamdaki etmenlerden kaynaklı direklerde çürüme olabilir. Yağmur suyunun sürekli olarak direğe etki etmesi ve sanayi bölgelerinde daha çok asit yağmurlarının yağması sebebiyle bayrak direği yıpranır. Bu sebepten paslanır ve çürümeye başlar. Bunu önlemek için ürünlerimizin tamamında paslanmaz çelik kullanılır. Paslanmaz çelik korozyona da dayanıklı olmasını sağlar. Kar yağışının çok olduğu yerlerde ise kar altında kalan kısımlarda genelde çürüme olayı gözlemlenir. Bunun önüne geçmek içinse yine son derece kaliteli paslanmaz çelik ürünler kullanılmaktadır. 12 metre bayrak direği fiyatları araştırması yapıyorsanız bu detaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Montaj Kolaylığı Sağlayan Standart Ekipmanlar

Bayrak direği alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bayrak direğinin montaj uygunluğudur. Montaja uygun bir bayrak direği almak her zaman işleri kolaylaştırır. Firmamız tarafından gönderilen ürünlerde standart montaj aparatları yer almaktadır. Bunlar ile kolayca montajı yapabilirsiniz. Zemine gerekli olan çimento uygulamasını yaparak bayrak direğini sağlam hale getirebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız 12 metre bayrak direği fiyatları piyasadaki en iyi fiyatları içermektedir. Tam bir fiyat performans ürünü olan 12 metrelik bayrak direklerimiz ile siz de bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kısa süre içinde elinize ulaşacak olan ürünü kolaylıkla yerine yerleştirebilirsiniz. Montaj aşamalarında firmamızdan da telefonla teknik destek alabilirsiniz. Ürünümüzü aldığınız taktirde her türlü destek sizlere sunulmaktadır.

12 Metre Bayrak Direği Fiyatları