EMCI-Logo


Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği fiyatları, direği metrajına göre farklılık gösteren yapıdadır. Paslanmaz çelikten üretilen bu direkler özel bir mekanizmaya sahip olarak tasarlanır. 2 milimetre et kalınlığına sahip olan bayrak direkleri, dikelecek alanın zemin çalışması yapılarak motor edilir ve bölgenin rüzgâr alıp almadığı kontrol edildikten uygun biçimde yerleştirilir.

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği fiyatları, direği metrajına göre farklılık gösteren yapıdadır. Paslanmaz çelikten üretilen bu direkler özel bir mekanizmaya sahip olarak tasarlanır. 2 milimetre et kalınlığına sahip olan bayrak direkleri, dikelecek alanın zemin çalışması yapılarak motor edilir ve bölgenin rüzgâr alıp almadığı kontrol edildikten uygun biçimde yerleştirilir. 25 metre bayrak direği fiyatları, 3 farklı parçadan oluştuğundan bu unsur göz önüne alınarak belirlenir. Uzun bayrak direkleri, pek çok farklı uzunluk seçeneklerine sahip olarak üretilmekte ve müşteri tarafından istenen özelliklere de sahip olabilmektedir. Bu kapsamda üretici firma ile bağlantıya geçmek ve olması gereke özellikler talep etmek istenilen nitelikte bayrak direğine sahip olmak için önemlidir.

Bayrak direği fiyatları, kurulacak yeri statik yapısı ve malzemenin kalınlığı ile boru çapına göre de değişmektedir. Sonsuz bir döner tepe sistemine sahip olan bu direkler aynı zamanda göndere çekme ve indirme işlemini yerine getirmesi için motora sahiptir. Bu kapsamda isteğe bağlı olarak çekem ve indirme işlemi manuel de yapılabilir. 20 metre bayrak direği fiyatları içine bahsedilen tüm detay ve özellikle dâhildir. 360 derece her dönebilen yapısı, direk aparatları, dikilme anında atılan temel ve bayrakta olması gereken tüm temel unsurlar fiyatın içindedir. Büyük bayrak direği fiyatları kapsamında fiyata dâhil olmayan özellikler ise müşteriler tarafından istenilen özel figür ya da arma tasarımı işlemesidir. Bu tür bir ister ek fiyat ödenmesini gerektirir.

Bayrak direği fiyatları, direğin yapım aşamasında kullanılan malzemeye ve müşterinin isteğine göre belirlenir. Müşteriye sunula alternatifler arasından yapılacak seçim bu kapsamda direğin fiyatını belirleye ana unsur olur. Bu sebeple büyük bayrak direği fiyatları hakkında kesin bir miktar öğrenmek için firmalar ile iletişime geçilmelidir. İlgili firmanın müşteri temsilcisi ile yapılacak görüşme bu hakkında detaylı bilgi sahibi olunmasını sağlar. 30 metre bayrak direği fiyatları kapsamında montaj ve imalat bütün illeri kapsar niteliktedir. Montaj ve nakliye de bayrak direği fiyatları içine dâhildir. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde hem fiyat hakkında hem de ürü hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olunabilir.

Bayrak Direği Fiyatları