EMCI-Logo
Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direği

Aydınlatma Direkleri 

Sokak, park, alışveriş merkezi, eğlence alanları, tören alanları gibi önemli ve birçok kişi tarafından ziyaret edilen alanlarda sıradan aydınlatma direkleri yerine daha prestijli ve daha çok göze hitap eden olan dekoratif aydınlatma direkleri aydınlatma direk üreticileri ve kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Alüminyum aydınlatma direkleri farklı tasarımları sayesinde en sık tercih edilen direk çeşitleri arasındadır. Alüminyum aydınlatma direğinin tercih sebeplerinden bir diğeri ise doğa ile uyumlu ve geri dönüştürülebilir malzeme ile üretilmiş olmasıdır.  Yol aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri ve sokak aydınlatma direkleri tasarımlarımız da hem doğaya zarar vermeyecek hem de estetik bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlıyoruz. Aydınlatma direği Ankara bölgesinde tercih edilen firmalar arasında bulunan firmamız bahçe aydınlatma direği imalatı, sokak direk lambası, projektör direği, galvaniz aydınlatma direği, stadyum aydınlatma direkleri, asansörlü direk ve galvanizli saç aydınlatma direği üretimi ve satışı yapılmaktadır. 

Aydınlatma Direk Çeşitleri 

Aydınlatma direkleri; sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen galvaniz aydınlatma direği, park ve sokaklarımızı güzelleştiren dekoratif aydınlatma direği, yollarda daha güvenli yolculuk yapmamızı sağlayan yol aydınlatma direği gibi tüm hizmetleri bu konuda başarısını kanıtlayan ve her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan firma “Emci” her zaman hizmetinizdedir.  Aydınlatma direkleri için özel imalat tesisimizde müşterilerimizin taleplerine göre üretim yapılabilmektedir.
Aydınlatma direklerinin birçok alana uyumlu olan çeşitleri mevcuttur.
1.  Alüminyum konik direği,
2.  Dekoratif Aydınlatma Direkleri,
3.  Çevre Aydınlatma Direkleri,
4.  Konik Aydınlatma Direkleri,
5.  Park Bahçe Aydınlatma Direkleri,
6.  Led Aydınlatma Direkleri,
7.  Cadde ve Sokak Aydınlatma Direkleri,
8.  Poligon Aydınlatma Direği,
9.  Orta refüj aydınlatma direği
müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları üzerine tüm direk çeşitlerinin imalatı, satışı ve montajı yapılmaktadır.

Aydınlatma Direk Fiyatları

Aydınlatma direklerinde ürünün ham maddesinde kullanılan malzemeler ve ürün tasarımları fiyat konusunda değişikliğe sebep olmaktadır. Alüminyum direk fiyatları ile galvaniz aydınlatma direk fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir.  Ucuz bahçe aydınlatma direkleri ve bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları konusun da sizi en çok tatmin edecek teklifleri sunan firmamızdan istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. Firmamız 8 metre aydınlatma direği fiyatı, 12 metre projektör direği fiyatları ve diğer direk fiyatları genelinde belirlediği fiyat politikası dolayısıyla önemli bir başarıya sahip olmuştur. Fiyat politikamız ve pazarlama stratejilerimizin gereğince kazananın her zaman kullanıcılar ve müşterilerimizin olması hedeflenmektedir.

Bahçe Ayınlatma Direkleri

Bahçe dekorasyonu gibi alanlar için bahçe aydınlatma direkleri, kaliteli, çeşitli, en uygun fiyat ve EMCİ ENdüstri güvencesiyle hizmet sunmaktayız. Bahçe dekorasyonunun olmazları arasında yer alan aydınlatma direkleri; geceleri bahçelerinizi aydınlatacak, dekoratif bir görüntü ve sizi karanlıkta bırakmayacak şekilde üretilmektedir. Bahçenizi bahse konu direklerle daha renkli ve canlı hale getirebilmektedri. Modern görünümlü aydınlatma direği elde etmek için sizde EMCİ'yi tercih edebilrsiniz. Estetikte son moda, dış mekan dekorasyonu aydınlatma direkleri ile şık bir görünüme sahip olacak ve bahçelerinize çok renkli bir hava katacaktır. Dünya estetiğini EMCİ Endüstrinin aydınlatma direkleri ile yakalayabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu aydınlatma direkleri için donatacağınız bahçeleriniz de sevdikleriniz ile eğlenceli vakit geçirirken, yaz akşamlarının karanlığı yerine güzel aydınlık bir ortam, huzurlu ve mutlu ambiyans elde edebilirsiniz. Çevresine ışık saçacak, çiçeklerin, ağaçların güzelliklerini gösterebilecek bir bahçeye sahibi olabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışına montaj hizmeti, ödeme kolaylıkları, uygun fiyat ve EMCİ güvencesi ile yüzlerce farklı aydınlarma direği modeli sizlere sunulabilmektedir. Alüminyum, metal, galnaviz, bakır, sarkıt aplik, duvara monteli, tek kollu, çift kollu ve bir çok çeşitte estetik yüzlerce aydınlarma direk çeşitleri ile müşterilerimize sunulmaktadır. EMCİ aydınlatma direkleri en uygun fiyatlar, en iyi performans ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Estetik, çeşitli boyutlarda ve farklı desenlerde, bahçe dekorasyonu aydınlatma direkleri EMCİ Endüstride sizleri bekliyor.

Aydıntma Direği

Aydınlatma direği denince akıllara ilk olarak sokak aydınlatma direkleri gelebilmektedir. EMCİ Endüstri tarafından imalatı başarıyla yapılmış stadyum aydınlatma direkleri, galvaniz aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri, projektör direkleri, LED aydınlatma direkleri ve galvanizli saç aydınlatma direkleri gibi çok sayıda aydınlatma direği çeşitdi mevcuttur. EMCİ Endüstri, sektöründe önemli aktör olarak öne çıkmasının sebeplerinden biri, bu geniş yelpazedeki ürünlerin aynı kalite ve standartlarda üretebilmesidir. Aydınlatma direklerinin hepsi çevreye zararsız, doğaya ile uyumlu ve geri dönüşümü mümkün olan malzemelerden imal edildiği için toplumun gönlü rahat etmektedir. Diğer önemli hususlardan birisi ise, aydınlatma direklerinde EMCİ, dekoratif özelliklerinin müşterilerin istediğine göre en ideal biçimde profesonel personelinin çizimleri ile gerçekleştirebilmektedir.

Ucuz Bahçe Aydınlatma Direkleri Fiyatları

EMCİ Endüstri, bir çok çeşitte aydınlatma direği üretimi yapmaktadır. Bunlardan birisi de bahçe aydınlatma direkleri gibi direk çeşididir. Üretilen tüm ürünler garantili ve müşteri memnuniyeti kapsamında üretilmektedir. Bu kapsamda üretilen direkler zorlu hava şartlarına dayanıklı bir şekilde imal edildiğinden uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli bahçe direği üretmemizin yanı sıra piyasadaki en uygun fiyatlarıda müşterilerimize sunmaktayız. İç ve dış aydınlatma sistemlerinde kullanılabilen aydınlatma direklerimiz, uzman kadromuz tarafından titizlikle üretilmektedir. Ayrıa müşterilerimizin taleplerine göre istenilen şekilde ve uzunluklarda üretim sağlanabilmektedir. EMCİ olarak aydınlatma direklerimiz dekoratif olarak üretilmektedir. Böylece bulunduğu alana farklı bir hava katmaktadır. Bahçe direklerinde solar yani güneş enerjili sistemler kullanılarak büyük tasarufta sağlanmaktadır.

Enerji Tasarruflu Aydınlatma Direği

EMCİ Endüstri; üretimlerinde müşterilerinin bütçesinide düşünerek enerji tasarruflu aydınlatma direği üretimide gerçekleştirmektedir. Bu nokta da güneş ışınlarından fayda sağlanılarak solar sistemli aydınlatma direkleri üretilmektedir. Büyük ölçüde tasarruf imkanı sağlayan güneş enerjili aydınlatma direkleri, uygun fiyatı ile kendini amorti etmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden EMCİ Endüstri; enerji tasaruflu aydınlatma direği gibi bir çok teknolojik sistemi üretim tesislerinde yerli sermaye ile gerçekleştirebilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında yerli üretim ike ülkemizi gururlandırmaktadır.

Aydınlatma Direği Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

EMCİ Endüstri olarak müşterilerimize ihtiyaçları konusunda yol göstermekteyiz. Çağrı merkezimizden uzman personlimize ulaşarak ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek, ihtiyacınız olmayan sistemlere para harcamanızın önüne geçiyoruz. İlk olarak taleplerinizi sizden alıyoruz. Aydınlatma direği kurulacak iç veya dış ortamı inceleyerek en uygun aydınlatma direği sistemini size öneriyoruz. Gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra en uygun fiyatlar ile üretimini sizn için teknolojik üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Böylece müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Aydınlatma direk üreticileri, aydınlatma direği, 12 mt aydınlatma direği, alüminyum aydınlatma direkleri, ucuz bahçe aydınlatma direkleri fiyatları sunuyoruz.

Diğer Sayfalar

Kamera Direği

Devamını Oku

Bayrak Direği

Devamını Oku

Galvanizli Direk

Devamını Oku

Projektör Direği

Devamını Oku

Krom Bayrak Direği

Devamını Oku

Dekoratif Direk

Devamını Oku

Asansörlü Direk

Devamını Oku